Honor 10 vs Huawei Mate 20 lite vs LG G7 ThinQ

Hemkineki

Decapat
Telefonu değiştirmek istiyordum ve bu 3 telefon arasında kaldım. Aslında Honor 10 ile Mate 20 lite arasında kalmıştım fakat G7'nin ortalama puanları daha yüksek olduğunu farkettim. Kronik sorun vs. de olmadığı söyleniyor fakat o aradaki farka değer mi pek emin değilim. Bu telefonları kullanan veya bilgisi olan biri var ise yardımcı olur ise sevinirim.

Ben o modellerin içerisinden Honor 10 modelini öneriyorum. Nedenine gelince işlemcisi, kamera ve batarya yetenekleri bence en iyisi. LG G7 modeli de iyi. Hatta bir tık daha iyi ama ekranı 2K olduğundan bataryayı daha çabuk bitiriyor. Mate 20 Lite modeli de gayet hoş ve özellikleri tatmin edici ama diğer iki modelden performans olarak bir tık geride. Yine de karar senin.

Saydıkların arasında en güçlüsü Lg G7. Honor 10 kullanıcısı olarak Honor 10 da önerebilirim.
Ben o modellerin içerisinden Honor 10 modelini öneriyorum. Nedenine gelince işlemcisi, kamera ve batarya yetenekleri bence en iyisi. LG G7 modeli de iyi. Hatta bir tık daha iyi ama ekranı 2K olduğundan bataryayı daha çabuk bitiriyor. Mate 20 Lite modeli de gayet hoş ve özellikleri tatmin edici ama diğer iki modelden performans olarak bir tık geride. Yine de karar senin.
Lg g7 biraz daha güçlü fakat kronik sorunlar ve aradaki fiyat farkı var. Benim de gönlüm honor 10'da gibi. Özellikler bakımından gayet iyi duruyor ve fiyat olarak da uygun. Galiba aksi bir olay yaşamaz isem honor 10 alacağım.

Lg g7 biraz daha güçlü fakat kronik sorunlar ve aradaki fiyat farkı var. Benim de gönlüm honor 10'da gibi. Özellikler bakımından gayet iyi duruyor ve fiyat olarak da uygun. Galiba aksi bir olay yaşamaz isem honor 10 alacağım.
Bence isabet olur kardeşim. Şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı