Honor 70 vs Nothing Phone 1

enesbull

Hectopat
Merhaba, bu iki telefon arasında kaldım. Güncelleme ömrü olsun, ön ve arka kamera kalitesi olsun, arayüz stabilitesi olsun hangi telefon daha iyi acaba? Bu cihazlardan başka bir cihaz almayacağım, tavsiye vermeyin Xiaomi vs. telefonda oyun oynanmayacak üstte belirttiğim özelliklerin karşılanması yeterli. Teşekkürler, iyi günler.

Merhaba, bu iki telefon arasında kaldım. Güncelleme ömrü olsun, ön ve arka kamera kalitesi olsun, arayüz stabilitesi olsun hangi telefon daha iyi acaba? Bu cihazlardan başka bir cihaz almayacağım, tavsiye vermeyin Xiaomi vs. telefonda oyun oynanmayacak üstte belirttiğim özelliklerin karşılanması yeterli. Teşekkürler, iyi günler.

Honor 70 öneririm.

Hiçbirini almazdım ben, ama illaki ikisinden birini seçecek olsam nothing Phone'u seçerdim.

Xiaomi Note 12 Pro 8/256 Gb Akıllı Telefon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Xiaomi Note 12 Pro 8/256 Gb Akıllı Telefon en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hocam xiamoi note 12 pro daha mantıklı. He illaki 2 sinden birini alacaksanız honor.

Bu cihazlardan başka bir cihaz almayacağım, tavsiye vermeyin
Şuna rağmen hala başka cihaz önerenlerin olması ironik. Bu iki cihaz arasında konu biraz daha küçük detaylara kalıyor. Honor 70'in 66W hızlı şarjı var, kutudan şarj cihazı çıkıyor, batarya biraz daha büyük kapasiteli bunlar Nothing'de yok fakat bir dezavantaj bu cihaz 128GB. Nothing Phone 1 256GB ve biraz daha farklı bir deneyim arayanlara yönelik.

Yanlış bilmiyorsam Honor 70'in güncelleme konusunda net bir bilgi yok kaç sene Android alacak bilmiyoruz. Nothing Phone üç Android sürüm güncellemesi alacağı belirtiliyor. Kamera tarafında Nothing'de OIS var, Honor 70'de yok, UFS 3.1 var Nothing'de bu da bir artı. Arayüz konusunda sanırım Nothing'i araştırdığınız için soruyorsunuz, bu segmentteki çoğu cihaz akıcı bir deneyim sunar zaten fakat Nothing'deki yazılım stok android'e çok yakın başka bir gereksiz uygulama yok. Öte yandan cihazın materyali Honor 70'den üstün diyebiliriz. Burada seçim sizin benzer özelliklerdeki cihazlar arasından hangisinin içinize sineceğiyle ilgili. Ben iki cihazı da seviyorum tasarım önceleyen biri olarak ikisi de fiyat aralıklarında hoşuma gidiyor.

Kablosuz şarj, ois desteği, glyphs ışıklar, malzeme kalitesi, suya dayanıklılık, stero hoparlör, daha hızlı depolama, daha uzun güncelleme desteği... Nothing Phone 1 daha mantıklı duruyor. İşlemcileri aynı olsa da NP1 daha optimize ve Honor bataryası daha fazla olsa da NP1'in optimizasyonu ve saf android olması aşağı yukarı aynı batarya sürelerini almalarına sebep olur. Ben NP1 alırdım ama Honor 70 de şık cihaz gönlünüz ondaysa o da olabilir.

Şuna rağmen hala başka cihaz önerenlerin olması ironik. Bu iki cihaz arasında konu biraz daha küçük detaylara kalıyor. Honor 70'in 66W hızlı şarjı var, kutudan şarj cihazı çıkıyor, batarya biraz daha büyük kapasiteli bunlar Nothing'de yok fakat bir dezavantaj bu cihaz 128 GB. Nothing Phone 1 256 GB ve biraz daha farklı bir deneyim arayanlara yönelik.

Yanlış bilmiyorsam Honor 70'in güncelleme konusunda net bir bilgi yok kaç sene Android alacak bilmiyoruz. Nothing Phone üç Android sürüm güncellemesi alacağı belirtiliyor. Kamera tarafında Nothing'de OIS var, Honor 70'de yok, UFS 3.1 var Nothing'de bu da bir artı. Arayüz konusunda sanırım Nothing'i araştırdığınız için soruyorsunuz, bu segmentteki çoğu cihaz akıcı bir deneyim sunar zaten fakat Nothing'deki yazılım stok Android'e çok yakın başka bir gereksiz uygulama yok. Öte yandan cihazın materyali Honor 70'den üstün diyebiliriz. Burada seçim sizin benzer özelliklerdeki cihazlar arasından hangisinin içinize sineceğiyle ilgili. Ben iki cihazı da seviyorum tasarım önceleyen biri olarak ikisi de fiyat aralıklarında hoşuma gidiyor.

Teşekkürler hocam, NP1 alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı