Honor 9 Lite mı, Xiaomi Redmi S2 mi?

grdiyan

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Serbest
Merhaba arkadaşlar; ilk olarak en fazla 1200 TL bütçem var. Bu bütçeyi zorlamak istemiyorum. Başlıkta belirttiğim 2 model arasında kaldım. Şimdiye kadar kullandığım tek akıllı telefon Lumia 830 idi. Uygulamalar tek tek el ayak çekince ortada kaldım. Kısmet olursa sizlerin de fikirlerini göz önünde bulundurarak bu iki modelden birini seçip artık bu ızdıraba son vermeyi düşünüyorum.

Telefonla çok nadiren oyun oynarım. Sosyal medya çok az kullanırım. Yoğun olarak navigasyon, banka uygulamaları, çeşitli uygulamalar vs. ve WhatsApp kullanıyorum. Resim çekmeyi seviyorum. En önemlisi her sene telefon değiştiren biri değilim. Alacağım telefonu en az 3 sene kullanmayı düşünüyorum. Buraya kadar baktığımda her iki telefonda benim ihtiyaçlarımı karşılıyor gibi görünüyor fakat ben bir de sizlerin fikirlerini okumak isterim.

Honor 9 Lite
Xiaomi Redmi S2 (Şu an indirimde)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran ve malzeme kalitesi açısından Honor 9 Lite öneririm. Geriye kalan özellikleri arasında pek fark yok. Sadece CPU ve GPU olarak Redmi S2 biraz daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı