Xiaomi Redmi 5 Plus vs Xiaomi Redmi S2 vs Honor 9 Lite

Theodore34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba 1300-1350 TL fiyat bandında anneme telefon almayı düşünüyoruz. Araştırmalarıma göre bu 3 modelde yakın performanstalar. Kullanım alanı tamamen internette gezinme sosyal medya ve video izleme üzerine ayrıca kamerada önemli. Bu telefonları bizzat kullanan veya eş dost arkadaştan inceleme fırsatı bulan arkadaşlar yardımcı olabilir mi cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız şu an Honor 9 Lite pazarda bulunmuyor. Her yerde tükenmiş. Onun yerine TR garantili olarak P smart düşünülebilir.

Redmi 5 Plus ve Redmi S2 arasından 5 Plus, batarya performansı ve ekran kalitesi bakımından daha iyi.

Saçmalamayın lütfen. Her 2 cihaz aynı yonga setini kullanıyor. Kamera performansına burada etki edecek olan takılan lens özelliklerine bakıyor. Ayrıca Epey.com'u bilgi edinme olarak referans almamanızı tavsiye ederim. Epey'in epey yanlışları var.
Redmi 5 Plus telefonu incelemiştim ve kamera bakımından oldukça yetersiz bir telefon olduğunu söyleyebilirim arka 12 MP, ön 5 MP. Çift arka kameralı ve 16 MP ön kameralı yapay zeka destekli AI kameraya sahip bir Redmi S2 önermemin neresi saçma acaba? Arkadaş kamera önemli demiş. Bu İki telefonda medya uygulamaları için gayet yeterli bir telefon. 8.1 Oreo güncellemesi ve MUI 10 destekli Redmi S2 iyi bir seçim olacaktır bence.

Redmi 5 Plus telefonu incelemiştim ve kamera bakımından oldukça yetersiz bir telefon olduğunu söyleyebilirim arka 12 MP, ön 5 MP. Çift arka kameralı ve 16 MP ön kameralı yapay zeka destekli AI kameraya sahip bir Redmi S2 önermemin neresi saçma acaba? Arkadaş kamera önemli demiş. Bu İki telefonda medya uygulamaları için gayet yeterli bir telefon. 8.1 Oreo güncellemesi ve MUI 10 destekli Redmi S2 iyi bir seçim olacaktır bence.

Yukarıdaki mesajımı okusaydınız sadece sizin yaptığınız yapay zeka olup olmayışına vurgu yaptığımı anlardınız. Her 2 modelde aynı yonga seti var. Diğerinde var olan bir özelliğin,diğerinde de var olması gerekmiyor mu sizce?

P Smart grafik işlemcisi çöp. Oyun oynayacaklar için ideal değil.
Sırf yazmak için yazılmış bir yorum. Yukarıda konu sahibinin mesajını okumadığın o kadar belli ki sana anlatamam.
Annesi için alınacak cihaz. Honor 9 Lite ile aynı yonga setine sahip onu bulamazsalar alternatif olarak alınabilir dedim.

Honor 9 lite aklıma yattı P smart daha pahalı ancak dediğiniz gibi şuan stoklarda yok. Annem ithalatçı garantili istemiyor. Sanırım şu aşamada stokların gelmesini bekleyeceğim aradım bugün Teknosa'yı onlarda ne zaman geleceğini bilmiyorlarmış.

Distributor garantili ürünleri almanızda fayda var. Özellikle kendiniz kullanmayıp ailenize aldığınızda ufak bir sorunda bu kullanıcı hata demesi ve yüklü miktar para istemesi keşke bu telefonu almasaydım derditebilir.

Bu arada Honor da ithalatçı garantilidir. Videolardan gördüğünüz şekilde etkilendiyseniz de geneli bir ödenek alıp ona göre övülmüş bir telefondur, belirteyim.

Tavsiyem bu bütçede Sony XA1 Plus, Lenovo Moto Z, Asus Zenfone 4 Max, 75 TL civarında daha da artırabilirseniz de Samsung J7 Prime 2.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı