Honor 90 vs Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G

falconnF5

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da görmüş olduğunuz gibi bu iki telefon arasında kalmış bulunmaktayım.
Önceliğim kamera performansı.
Hangisini tercih etmeliyim?

Honor 90 kullanıyorum çok iyi telefon. Kamera açısından da önde 12 Pro+'dan. Tek eksiği OIS yok.
Evet hocam OIS olmaması kötü olmuş maalesef, ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Kullanıcı deneyimleriniz nelerdir, eğer bi mahsuru yoksa çektiğiniz birkaç fotoğrafı gönderebilir misiniz?

Honor 90 almanızı öneririm.
Açıkçası bende Honor 90'dan yanaydım bir buraya danışayım dedim. Kamera performansı konusunda Honor 90'ın tek eksiği OIS yok onun dışında karşılaştıracak olursak nasıldır bilemedim. Ayrıca iki telefon arasında 2.000-2.500 gibi bir fiyat farkı mevcut.

Evet hocam OIS olmaması kötü olmuş maalesef, ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Kullanıcı deneyimleriniz nelerdir, eğer bi mahsuru yoksa çektiğiniz birkaç fotoğrafı gönderebilir misiniz?

Açıkçası bende Honor 90'dan yanaydım bir buraya danışayım dedim. Kamera performansı konusunda Honor 90'ın tek eksiği OIS yok onun dışında karşılaştıracak olursak nasıldır bilemedim. Ayrıca iki telefon arasında 2.000-2.500 gibi bir fiyat farkı mevcut.
OIS dışında kamerada kesinlikle Honor 90 daha önde. Bütçeyi arttırabilirseniz S21 FE alabilirsiniz. Arttıramazsanız bu bütçede en iyi kameraya Honor 90 sahip.

Çok foto çeken biri değilim de galeride şunları buldum.
Gayet başarılı hocam teşekkürler.

OIS dışında kamerada kesinlikle Honor 90 daha önde. Bütçeyi arttırabilirseniz S21 FE alabilirsiniz. Arttıramazsanız bu bütçede en iyi kameraya Honor 90 sahip.
Samsung cihaz şu an düşünmüyorum ileride belki tercih edebilirim, şuan alacağım telefon ne kadar götürürse

Gayet başarılı hocam teşekkürler.

Samsung cihaz şu an düşünmüyorum ileride belki tercih edebilirim, şuan alacağım telefon ne kadar götürürse
Honor 90 tercih edebilirsiniz o zaman. Gayet iyi cihazdır. Kamera için Redmi almanızı önermem.

@Talisca06 Exynos versiyonunu bilmiyorum lakin Snapdragon versiyonu bu konuda gayet başarılı. Kendim kullanıyorum, hiç ısındığına denk gelmedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı