Honor 90'ı test edebilecek mağaza var mı?

Bildiğim kadarıyla yok 2.el satan yerlerde bulursan anca deneyimlersin ama çok iyi F/P telefon abim kullanıyor.

Aynen çok iyi diyorlar kamera olarak da çok iyi olduğu söyleniyor Huawei etkisi herhalde 👍

Şu an bir hayli ucuz, benim Redmi Note 11 Pro Plus'ı okutup alsam mı diye düşünüyorum ama kamera olarak biraz olsun fark istiyorum ne derece daha iyi Honor 90, Redmi Note 11 Pro Plus'tan?

Muhakkak test etmem lazım.

Kutu içeriği nasıl adaptör mevcut mu?

Aynen çok iyi diyorlar kamera olarak da çok iyi olduğu söyleniyor Huawei etkisi herhalde 👍

Şu an bir hayli ucuz, benim Redmi Note 11 Pro Plus'ı okutup alsam mı diye düşünüyorum ama kamera olarak biraz olsun fark istiyorum ne derece daha iyi Honor 90, Redmi Note 11 Pro Plus'tan?

Muhakkak test etmem lazım.

Kutu içeriği nasıl adaptör mevcut mu?
Adaptör 66W Honor 70 ile aynı adaptör ben de honor 70 kullanıyorum, kılıfı yanında ekran koruyucusu da telefonun üzerinde geliyor. Aldıktan sonra telefoncularda gezmezsiniz bir süre.
Bu arada telefonu kutu içinde çıkan 6A kablo ile en yüksek hızda şarj edebiliyorsunuz zaten 45 dakikada fulleniyor, kabloyu değiştirecekseniz iyi iletken olmalı.

Adaptör 66W Honor 70 ile aynı adaptör ben de Honor 70 kullanıyorum, kılıfı yanında ekran koruyucusu da telefonun üzerinde geliyor. Aldıktan sonra telefoncularda gezmezsiniz bir süre.
Bu arada telefonu kutu içinde çıkan 6A kablo ile en yüksek hızda şarj edebiliyorsunuz zaten 45 dakikada fulleniyor, kabloyu değiştirecekseniz iyi iletken olmalı.

Kamera hakkında bilginiz var mı? Ön kamera arka kamera video olarak yani genel olarak.

Redmi Note 11 Pro Plus'tan sonra farkı hisseder miyim?

Kamera hakkında bilginiz var mı? Ön kamera arka kamera video olarak yani genel olarak.

Redmi Note 11 Pro Plus'tan sonra farkı hisseder miyim?
Kamerası kesinlikle üzmez ama 70 sensör olarak dahi iyi ve keskin geliyor bana, 70'de renkler daha iyi oluyor ama 90'da çözünürlük yüksek. Arka kamerada kaliteleri yakın ama ön de 90 daha iyi lakin 70'in kötü olduğu anlamınsa gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı