Honor 9X alınır mı?

Hocam görünürde yok.

POCO M3 Pro 5G öneririm bu cihaz yerine eğer bütçe yeterse.

Bütçe yetmezse Redmi 9T öneririm.

Eğer 128 GB isterseniz Oppo A73 öneririm ama bütçeyi aşıyor gibi biraz.

Hocam Oppo A74 nasıldır? Oyun performansı kötü diyorlar, ben ara sıra oyun oynarım şarj konusu önemlidir benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Oppo A74 nasıldır? Oyun performansı kötü diyorlar, ben ara sıra oyun oynarım şarj konusu önemlidir benim için.
Batarya olarak iyi bir cihaz. Ekranı da güzel. Oyun performansı için daha iyi cihazlara bakabilirsin. SD 665 orta seviye bir yonga.
Donanım olarak da M3 Pro, A74 modeline göre çok daha üstün.

Hocam dediğim gibi çok oyun oynamam, ara sıra arkadaşlarımın gönlü olsun diye PUBG Mobile gireriz. Mobil oyunlarla pek aram yoktur.
Benim için önemli olan günlük kullanım.

Çok oyun oynamayan biriysen A74 alınabilir. PUBG oyununu diğer model kadar akıcı ve daha yüksek grafikte açmaz ama.

Amacım oyun oynamak değil ara sıra arkadaşlarımla can sıkıntısından gireriz düşük grafiklerde açması benim için bir sorun teşkil etmez. O zaman ben kararımı A74'den yana kıldım, teşekkür ederim.

Onu okudum zaten ama saçmalığı sizde fark edebilmişsinizdir.
Sadece kullanan kişilerin yorumunu alırsanız o cihazı kesin alırsınız.
Başka cihazlar ile kıyaslayacaklarını, benim cihazım kötü diyeceklerini sanmıyorum çoğu insanın.

Honor 9X'i zamanında çok fazla araştırmıştım.
Artistlik için alınır bir cihaz.
Dalga geçmek için söylemiyorum gerçekten.
Cihaz ilk çıktığında yanında 1-2 tane hediye veriliyordu (çok güzel bir kutu içerisinde geliyordu cihazın kutusu ve yanında akıllı saat veriliyordu).

Cihazın arkası sanırım camdı (veya plastik ama cam gibi görünüyor) ve ışığın geliş yönüne bağlı olarak arkasında X gözüküyor.
Pop-up bir kamerası var yani telefonlardan anlamayan birine gösterdiğinde sanki o telefona 10000 TL para saydığını falan zanneder.

Tasarım harici ben bu modelin rakiplerinden ileride olduğu bir nokta göremiyorum.
M3 Pro 5G daha mantıklı.
Artistlik için mi bence telefondan anlamayan sensin adamın yapacağı iş belli telefonun fiyatı belli bütçesi belli hiç alırken zorlancağı aklına gelmeden telefon öneriyorsun Instagram WhatsApp kullanıcaksa alabilir sonuçta orta segment ve 1.7-2.2 GHz çalışan bir işlemcisi var

Yeni konular

Geri
Yukarı