Honor Pad 8 vs Honor Pad X9

tharo

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, en son aşamada bu 2 tablet için karar kıldım, ikisi de 5500 TL film izlemek için hangi tablet daha iyidir?
Pad 8 için resmi sitesinde ekran tipi LCD diyor, X9 için ise TFT LCD (IPS) diyor. Canlı destekleri ise görüntü kaliteleri aynı diyor. Deneyimleyen oldu mu, görüntü kaliteleri aynı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, en son aşamada bu 2 tablet için karar kıldım, ikisi de 5500 TL film izlemek için hangi tablet daha iyidir?
Pad 8 için resmi sitesinde ekran tipi LCD diyor, X9 için ise TFT LCD (IPS) diyor. Canlı destekleri ise görüntü kaliteleri aynı diyor. Deneyimleyen oldu mu, görüntü kaliteleri aynı mı?

Samsung Tab A9+. İki tablette gerek ekran gerek de hoparlör kalitesi olsun çok kötüler. İkisini de satın alıp 10 15 gün boyunca deneyimleme fırsatım oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İdare eder ama o fiyata maalesef ikisi de aynı tatmin etmez kardeşim. 2 ay önce almıştım Honor Pad X9. Tabii ki f/p ürünü iyi güzel ama ekran amoled olmadığı için renkler canlı değil ve %80 altı parlaklıkla kullanırken ekran çok soluk kalıyor. 8 yıl önce aldığım kenarda duran Samsung J7'nin ekranı daha iyi çünkü amoled.

Honorpad X9 tabii ki. 6 adet hoparlör var ve ekranı çok iyi.
Ekranı iyi derken anlamadım amoled değil,120 hz desteklese bile çoğu uygulama ve oyun 90 hz destekliyor,6 hoparlör de gereksiz bence son ses müzik açıp dinlemeyeceksen ama tabii ki f/p ürünü fiyatının en iyilerinden.

Ekranı iyi derken anlamadım AMOLED değil, 120 Hz desteklese bile çoğu uygulama ve oyun 90 Hz destekliyor, 6 hoparlör de gereksiz bence son ses müzik açıp dinlemeyeceksen ama tabii ki F/P ürünü fiyatının en iyilerinden.

Bana 5500 liraya AMOLED ekranlı ve gerektiği kadar hoparlörü olan bir tablet önerir misin?

İyi demeyelim de idare eder diyelim o zaman. Bende A9+ da var X9 da ikisinin ekranı 8 sene önce aldığım kenarda duran Samsung J7 etmez mesela.

Evet öyle AMOLED ve OLED'in tadını hiçbir panel vermez. Ama dediğiniz panele sahip tabletler çok yüksek fiyattan satılıyor. X9 bence A9+'dan ekran olarak bir tık daha kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı