Honor Pad x9 şarj tavsiyesi

mescaline55

Centipat
Daha fazla  
Birkaç gün önce hepsiburadan Honor Pad x9 tablet aldım. Doğru şarj edip pil ömrünü korumak konusunda bilgili arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var. Tabletin içinden 10 W destekli standart bir şarj aleti çıktı.Elimde bu şarj aleti vardı
https://www.hepsiburada.com/samsung-15w-type-c-hizli-sarj-cihazi-p-HBCV00002LUEIB?magaza=MG DIŞ TİCARET&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.68xx-All.shop.camp19718746995adgr149081388649&gad_source=4&ds_rl=1294343&gclsrc=ds
Tabletin 22.5 W hızlı şarj desteği olduğunu öğrenince hızlı şarj etmek için şu adaptörü satın aldım.

Merak ettiğim konu şu satın aldığım Anker adaptörün Type C girişinden orjinal Samsung kablosuyla şarj ettiğimde hızlı şarj diyor, Type A girişine üstte attığım p adaptörün orjinal kablosunu kullandığımda Süper hızlı şarj diyor, sizce bu şekilde Type A dan süper hızlı şarj olarak şarj etmemin bir sakıncası olur mu? Adaptörün kullanma kılavuzunda tablet şarjını Type C çıkışlı olarak gösterdikleri için bilen arkadaşlara danışma gereği duydum, şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Ekleme :Tablet bahsettiğim kombinasyonda 15 dakikada %20 şarj olmuş ama adaptör bir miktar ısınmış, bu durum sizce normal mi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı