Honor X9a vs yenilenmiş Samsung S20

frknrkm

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni telefon alacağım ama 2 telefon arasında kaldım. 2 gün önce yenilenmiş bir Samsung S20 almayı düşünüyordum ama Honor X9A'yı da düşünmeye başladım. Her ikisi de aynı fiyat. Daha önce yenilenmiş telefon alan var mı aranızda bir sorun yaşadınız mı? Siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz? Tercihimde yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçe maksimum 10 bin şu an. Aslında mi 11 Lite'ım var bayağı da memnunum ama ön kamera 1 aydır çalışmıyor. O yüzden yeni telefona bakıyorum.

Yenilenmiş cihaz alınmaz, en kötü ikinci el cihaz al dâhâ iyi olur.
Bütçe maksimum 10 bin şu an. Aslında mi 11 Lite'ım var bayağı da memnunum ama ön kamera 1 aydır çalışmıyor. O yüzden yeni telefona bakıyorum.
Samsung takas desteğinden yararlanmak için Mi 11 Lite verip A54 bakabilirsin, şarj süresi ve kamera olarak memnun eder ama performans olarak üzebilir.

2. el telefondansa yenilenmiş telefonu tercih et dediler bana ama hem 1 yıl daha garantsi olduğu için hem telefon kontrollerden geçtiği için.
Tam tersi aslında. Yenilenmiş cihazlara hiç bulaşmamak lazım. Temiz ikinci eller daha mantıklı olur.
O bütçede ikinci el S20 FE ve bütçe büyürse sıfır S20 FE alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı