Çözüldü Hoparlörden ses gelmiyor ancak kulaklıktan geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Keenact

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eve geldiğimde hoparlörümden ses gelmediğini fark ettim. Kulaklığımdan ses geliyordu, hoparlör girişini farklı yerlere takmayı denedim sadece kulaklığın ses kartına takınca ses verdi ilginç bir şekilde. Evden gitmeden önce bilgisayar açık değildi ve bir sorunu da yoktu. Hoparlörüm bozuk değil aygıtı tekrar kaldırıp kurdum, internetten birkaç yöntem denedim fakat olmadı. Yardımınızı bekliyorum.
İnternette gördüğüm neredeyse her şeyi denedim. Varsayılan aygıtta mı sorun var diye düşündüm hani jak girişini Hyper Cloud II'nin ses kartına takınca hoparlörden ses gelmedi bu durumu düşündürttü. Fakat kulaklığı çıkardığımda ( sadece bir aygıt olsa da ) ses vermiyor. Hizmetlerden sesleri ve ses bitiş noktalarını da sıfırladım anakartın ses Driver'ını silip bir daha kurdum. Aygıt yöneticisinden bütün ses aygıtlarını silip tekrar yükledim. İşin garibi sorunsuz bir şekilde çalışsan sistemin durduk yere ayarları değiştirmeden bu hatayı vermesi.

Çözüm
Arkadaşlar, sorunu çözdüm. Ses driverlarını sıfırlayınca düzeldi fakat bozulma sebebini anlayamadım. Neyse şimdilik sorun yok.
Ses çıkışlarını değiştir. Yani Win10 ise sese tıkladığın zaman üstünde görünecektir hangisi devrededir.

Arkadaşlar, sorunu çözdüm. Ses driverlarını sıfırlayınca düzeldi fakat bozulma sebebini anlayamadım. Neyse şimdilik sorun yok.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı