Windows 10 hoparlörden ses geliyor ama kulaklıktan ses gelmiyor

Busevim

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Birkaç hafta önce laptop aldım. Hoparlörden ses geliyor fakat kulaklıktan ses gelmiyor. Bu konu ile ilgili YouTube'deki videoları izledim fakat bir sonuç alamadım. Neredeyse her şeyi denedim. Yardımcı olabilecek biri vardır umarım. Teşekkürler :')

Aygıt yöneticisine girin, ses, video ve oyun denetleyicilerinden Realtek olanı seçin, sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir deyin, sürücü için bilgisayarımı tara deyin, sonra kullanılabilir sürücüleri seçmeme izin ver deyin, oradan high definition audio device yi seçin.
Eğer bu olmazsa sağ alt'da ses ikonuna sağ tıklayın oradan ses ayarlarını açın sonra ses çıkışını hoparlör seçin.

Aygıt yöneticisine girin, ses, video ve oyun denetleyicilerinden Realtek olanı seçin, sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir deyin, sürücü için bilgisayarımı tara deyin, sonra kullanılabilir sürücüleri seçmeme izin ver deyin, oradan high definition audio device yi seçin.
Eğer bu olmazsa sağ alt'da ses ikonuna sağ tıklayın oradan ses ayarlarını açın sonra ses çıkışını hoparlör seçin.

dediklerinizi yaptım ama zaten güncelli dedi :/

• Hoparlör simgesine sağ tıklayın.
  • Ses düzeyi karıştırıcısını aç ' tıklayın.
  • Hoparlör ' simgesine tıklayın.
  • Aygıt kullanımı - Bu aygıtı kullan (etkinleştir) ' olarak değiştirin.
  • Uygula ve Tamam deyin.
Ek Açıklama 2020-03-30 200102.png

• Hoparlör simgesine sağ tıklayın.
  • Ses düzeyi karıştırıcısını aç ' tıklayın.
  • Hoparlör ' simgesine tıklayın.
  • Aygıt kullanımı - Bu aygıtı kullan (etkinleştir) ' olarak değiştirin.
  • Uygula ve Tamam deyin.
Eki Görüntüle 524225
Hepsine girdim fakat ayarlıydı bunların hepsi. Anlayamadım neden böyle oldu
Sağ alt'da ses ikonuna sağ tıklayın oradan ses ayarlarını açın sonra ses çıkışını hoparlör seçin.
Bu ayarlara girdiğimde farklı bir şeyle karşılaşmadım. Bu ayarlar günceldi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı