Horizon Forbidden West indirime girer mi?

InFless

Hectopat
Daha fazla  
E-tail da 1600 liraya var şu an sizce yaz indirimini beklemek mantıklı mı sizce? Düşerse kaça düşer? Dolar kuru da artabilir yaza kadar.

E-tail da 1600 liraya var şu an sizce yaz indirimini beklemek mantıklı mı sizce? Düşerse kaça düşer? Dolar kuru da artabilir yaza kadar.

1600 TL vermeye gerek yok 109 TL'ye oyunu orijinal bir şekilde oynadım Horizon Forbidden West - Kaptan Kaplan

Bu siteden aldım kendi uygulamaları üzerinden oyunu save sorunu olmadan sorunsuz oynadım.

Siteye güvenmeyebilirsin ama güvenilirdir kendimde düzenli buradan oyun alırım.

1714572592030.png

Şimdiye kadar indirime girmemiş. Yaz indirimlerinde de girebilir mi bilmiyorum. Geliştiricinin kafasına göre.

@InFless Etail'de forbid10 kodu ile oyun 1450 TL'ye düşüyor, şu anlık en ucuz ve güvenilir bu şekilde alabilirsiniz. İndirimi beklemeniz bence mantıksız çünkü Steam'de indirime girse bile bu kadar düşmeyecektir fiyatı. Steamdeki fiyatı 60 dolar şu anda, yaklaşık 1950 TL. Arada tam olarak 500 TL fark var, çok iyi bir fiyat bence Etail'de şu anda. Epic'ten bile ucuza geliyor (Epic'de oyun 1500 TL)

1714574515496.png

@InFless Etail'de forbid10 kodu ile oyun 1450 TL'ye düşüyor, şu anlık en ucuz ve güvenilir bu şekilde alabilirsiniz. İndirimi beklemeniz bence mantıksız çünkü Steam'de indirime girse bile bu kadar düşmeyecektir fiyatı. Steamdeki fiyatı 60 dolar şu anda, yaklaşık 1950 TL. Arada tam olarak 500 TL fark var, çok iyi bir fiyat bence Etail'de şu anda. Epic'ten bile ucuza geliyor (Epic'de oyun 1500 TL)

Eki Görüntüle 2183860
@Corizeo Çok saol hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı