Horizon forbidden West PC ön sipariş alınır mı?

sentenz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda Dragon's Dogma 2 ön siparişi verdim, Horizon forbidden West'i de ön sipariş verdim. Sorun şu ki iki oyun da art arda çıkacak: O kütüphanemde Horizon Zero Dawn var, 2 saat oynayıp silmiştim. Sizce Horizon forbidden West ön siparişte alınır mı? Oyunun performansı nasıl olur muallak, halen açıklanmadı. PC özelliklerim RTX 3070, 62 GB RAM, i7-11800H. Sizce rahat oynatır mı? Ön siparişte aldıgım oyun dursun mu? İkinci opsiyon olarak iade edip, 25$ a Elden Ring DLC'si çekebilirim. Geriye de 35$ kalıyor. Ona ne yaparım bilemem. Sizlere de danışmak istedim. Aranızda almayı düşünen var mı?

İyi sosyaller,

Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda Dragon's Dogma 2 ön siparişi verdim, Horizon forbidden West'i de ön sipariş verdim. Sorun şu ki iki oyun da art arda çıkacak: O kütüphanemde Horizon Zero Dawn var, 2 saat oynayıp silmiştim. Sizce Horizon forbidden West ön siparişte alınır mı? Oyunun performansı nasıl olur muallak, halen açıklanmadı. PC özelliklerim RTX 3070, 62 GB RAM, i7-11800H. Sizce rahat oynatır mı? Ön siparişte aldıgım oyun dursun mu? İkinci opsiyon olarak iade edip, 25$ a Elden Ring DLC'si çekebilirim. Geriye de 35$ kalıyor. Ona ne yaparım bilemem. Sizlere de danışmak istedim. Aranızda almayı düşünen var mı?

İyi sosyaller,
Hocam oyun çalışır da ilk oyunu 2 saatte silmişseniz devam oyununu niye alıyorsunuz ? Elden Ring %99 daha iyi olucaktır Horizondan ama biri tam oyun biri DLC ve horizon ben hiç oynanmayacak bir oyun değil seçim sizin.

Hocam oyun çalışır da ilk oyunu 2 saatte silmişseniz devam oyununu niye alıyorsunuz ? Elden Ring %99 daha iyi olucaktır Horizondan ama biri tam oyun biri DLC ve horizon ben hiç oynanmayacak bir oyun değil seçim sizin.
Önceki oyunu oynamaya fırsatım olmadığı için yarım bırakıp silmiştim. Bu arada ram 32'ymiş üstte 62 yazmıştım.

cevaplar için çok teşekkürler, DD2 çıktıgında oynamaya fırsat olmayacak, 1 gün var aralarında, muhtemelen bir fps testi yapıp kaldırıyorsa iade etmem. :( Oyunun steam'de gereksinimleri halen yayınlanmamış.

İlk oyunu oynamadan 2. oyun için ön sipariş vermek kral hareketmiş. Bilinçsiz bir tüketici olarak yorumluyorum. Almak için almayın hocam az bir para değil. Madem o kadar paranız var, tam oynamak istediğiniz dönemde alın. Ön sipariş için özel bir indirim falanda sunmamışlar...

Kişisel fikrim ise Dragon's dogma 2'nin çok daha iyi olacağı yönünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı