Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi

Sony Interactive Entertainment ve Guerilla Games tarafından Horizon Zero Dawn PC çıkış tarihi açıklandı. Uzun süre PlayStation 4 platformuna özel kaldıktan sonra Horizon Zero Dawn sonunda PC platformuna da ayak ...

Devamı: Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi Belli Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İnşallah bu da optimizasyon sorunlu çıkmaz da doğru düzgün oynanabilir olur. RDR2 çıktı, optimizasyon sorunlu. Detroit çıktı, optimizasyon sorunlu. Yahu ne var bu konsoldan PC'ye çıkan oyunlarda da bu kadar optimizasyon sorunlu olabiliyor?

@Ali Güngör Fiyatı güncelleyebilir misiniz? Birkaç saat önce zamlandı.

İnşallah bu da optimizasyon sorunlu çıkmaz da doğru düzgün oynanabilir olur. RDR2 çıktı, optimizasyon sorunlu. Detroit çıktı, optimizasyon sorunlu. Yahu ne var bu konsoldan PC'ye çıkan oyunlarda da bu kadar optimizasyon sorunlu olabiliyor?
Optimizasyon kolay bir şey değil. Konsolda tek bir cihaza optimizasyon yaparken PC'ye yüzlerce kombinasyona ayrı ayrı optimizasyon yapılıyor. Haliyle şirketler de hemen yapamıyor, çok para harcamamak için de tam optimizasyon çıkarmayanlar da oluyor.

Fiyatlandırma açısından benzer bir olay Metro Exodus ilk çıktığında da olmuştu. O zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 80 TL gibi bir fiyata çıkmıştı 100 TL civarına Gold Edition alınabiliyordu. Neyse sonra alırım diyip almamıştım. Bir süre sonra yanlış hatırlamıyorsam ilk fiyatı arttı sonra komple Steam'den kalkmıştı. Bunda da fiyatın artabileceğini düşünüp direk aldım. Umarım sen çok ucuza almışsın geri iade ediyoruz paranı demezler. :)

Fiyatlandırma açısından benzer bir olay Metro Exodus ilk çıktığında da olmuştu. O zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 80 TL gibi bir fiyata çıkmıştı 100 TL civarına Gold Edition alınabiliyordu. Neyse sonra alırım diyip almamıştım. Bir süre sonra yanlış hatırlamıyorsam ilk fiyatı arttı sonra komple Steam'den kalkmıştı. Bunda da fiyatın artabileceğini düşünüp direk aldım. Umarım sen çok ucuza almışsın geri iade ediyoruz paranı demezler. :)
Ne kadara aldınız oyunu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı