Horizon Zero Dawn vs Sekiro

• Konuyu başlatan EnsX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 468

EnsX

Picopat
Daha fazla  
Bu iki oyunda indirimde sizce hangisini alayım?
Ve eğer Sekiro'yu seçersem sepeti tam 200'e tamamlamak istiyorum önerdiğiniz oyun var mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    507,8 KB · Görüntüleme: 42
Ve eğer Sekiro'yu seçersem sepeti tam 200'e tamamlamak istiyorum önerdiğiniz oyun var mı?

Hocam daha önce Souls oyunları oynadınız mı? Oynamadyısanız haberiniz olsun gerçekten sabır ve beceri istiyor Sekiro. Ben zora gelemem keyifime bakarım derseniz Horizon alın.

Bu soruyu şaka olarak algılamak istiyorum, tabii ki Sekiro. Karşısında hangi oyun olsa Sekiro'yu öneririm ama Horizon olunca harbiden gülesim geldi. Hocam eğer cidden Sekiro'dan vazgeçseniz bile Horizon yerine başka oyun alın cidden paranıza yazık edersiniz, bomboş bir oyun Horizon.

hikayeli oyun oynayayım atmosfere gireyim diyosan horizon al. Sekironun olayı oynanışı, souls-like türünde kaliteli bir oyun işte buna göre seçimini yap.

Horizon'u almalısın gayet iyi bir macera ve ilgi çekici hikayesi var. Souls like sevsen zaten çoktan Sekiro'yu denerdin bu nedenle Sekiro boşuna alma oynamazsın veya yarım bırakırsın.

Forbiden West deseniz derdim ama hocam Zero dawn o kadar iyi bir oyun değil. Sekiro'nun yanına Valve Complete Pack bakabilirsiniz veya Variant Hearts diye bir oyunu var Ubisoft'un başyapıttır kendisi. İyi bir indirimi vardı onun da.

Geri
Yukarı