Sekiro vs. Days Gone vs. Horizon Zero Dawn vs. NieR: Automata

Sekiro'yu bitirdim mükemmel bir oyun fakat oldukça zor. Nier Automata'yı yeni aldım karakterleri, atmosferi, müzikleri, hızlı oyun yapısı vs. gerçekten sanat eseri gibi. Sekiro'ya katlanabilirseniz alın yoksa NieR'i öneriyorum.

Çok arada kaldım bilemedim gerçekten fakat öneriniz için teşekkürler.

Ben Sekiro'yu 7 saat oynadıktan sonra bıraktım sonra bir başladım hocam tutamadım kendimi. Yanlış değilsem 60 saat oynadım ve btirdim. İşin sadece sabır meselesi olduğunu fark ettim. Şu an da Elden Ring oynuyorum ve 73 saat oldu. Souls oyunu sabır oyunudur. Ben tahammül edebilirim derseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ama ben pek çekemem böyle şeyleri derseniz de siz bilirsiniz.

Horizon hiç önerilmedi şu an o halde Sekiro Days Gone ve NieR arasında kaldım. NieR açıkçası oyunu bitirdikten sonra aynı oyunu farklı karakterlerle oyunu tekrar en baştan oynattırdığı için sıkıcı deniliyor bu yüzden gözümden biraz düştü ne yalan söyleyeyim.

Horizon hiç önerilmedi şu an o halde Sekiro Days Gone ve NieR arasında kaldım. NieR açıkçası oyunu bitirdikten sonra aynı oyunu farklı karakterlerle oyunu tekrar en baştan oynattırdığı için sıkıcı deniliyor bu yüzden gözümden biraz düştü ne yalan söyleyeyim.

Hepsi arasından net en sağlamı Sekirodur. Ama dediklerim hala geçerli. Ben sabr ederim derseniz Sekiro alın. Ben hiç katlanamam derseniz de Days Gone alın geçin derim.

Hepsi arasından net en sağlamı sekirodur. Ama dediklerim hala geçerli. Ben sabr ederim derseniz Sekiro alın. Ben hiç katlanamam derseniz de Days Gone alın geçin derim.

Teşekkürler hocam düşüneceğim şu an Sekiro ve Days Gone arasında kaldım. Diğer gelen cevaplara ve biraz daha incelemedir gameplaydir odur budur bakıp bir karar vermek zorundayım.

Aralarından en iyi oyun Sekiro, hatta bence bu dörtlü arasında Sekiro dışında iyi oyun yok. Hepsi meh.

Souls tecrüben yok bu nedenle sakın Sekiro alma. Gereksiz yere stres sahibi olursun. Oynamazsanda bir şey kaybetmezsin. Days Gone vasatında altında bir yapım kesinlikle alınmaz. Nier' i zaten geç ilk oyunu PS3 de oynadınmı hikayeyi biliyor musun eğer bilmiyorsan onu da geç. Bu 4 lü arasında senin için doğru tercih Horizon olacaktır.

Souls tecrüben yok bu nedenle sakın Sekiro alma. Gereksiz yere stres sahibi olursun. Oynamazsanda bir şey kaybetmezsin. Days Gone vasatında altında bir yapım kesinlikle alınmaz. NieR'i zaten geç ilk oyunu PS3 de oynadın mı hikayeyi biliyor musun eğer bilmiyorsan onu da geç. Bu 4'lü arasında senin için doğru tercih Horizon olacaktır.

Horizon çok da iyi olmayan eleştiriler almıştı açık dünyası dolu olsa da içerik bakımından bomboş bir Sony oyunu vs deniyor hikayesi de pek ilgi çekici değilmiş vsvs gameplay de o kadar ilgimi çekmemişti izlediğimde açıkçası baktıkça zaten son bütcemin yettiği kalan oyunlar bunlar. Sekiro çok ilgimi çekiyor deneyimlemek istiyorum fakat sizin de dediğiniz gibi souls tecrübem yok fakat olmasını ve olacaksa da en azından ilgimi çekmişken Sekiro'da karar kılıcam gibi en son çok fazla radarımda fakat iyi de düşünmek gerekiyor sonrası 150 TL çöpe gitmiş olacak iadeler vs uğraştırıcı düşünceniz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı