Hormon iğnesi olup sorun yaşar mıyız?

sares111

Centipat
15 yaşındayım büyüme hormonu eksikliğim yok ama boyum kısa kendim eczaneden genotropin iğnesi alıp uygun dozda enjekte edersem kanser ya da bir sağlık problemi yaşayabilir miyim?

15 yaşındayım büyüme hormonu eksikliğim yok ama boyum kısa kendim eczaneden genotropin iğnesi alıp uygun dozda enjekte edersem kanser ya da bir sağlık problemi yaşayabilir miyim?

Sakın afana göre bir şey yapma. Boyun uzar uzamasına ancak diğer uzuvlarında orantısız bir şekilde büyür. Burun kulak çene falanda dahil. Ayrıca muazzam bir etkide yapmaz.

Bu ilacı reçetesiz nasıl alacaksın? Soruna gelirsek evet yaşarsın, bu hormon eğer eksikliğin yoksa sadece boyunu değil organlarını kalbini vücudundaki bütün dokuları gereğinden fazla büyütür.

Bu ilacı reçetesiz nasıl alacaksın? Soruna gelirsek evet yaşarsın, bu hormon eğer eksikliğin yoksa sadece boyunu değil organlarını kalbini vücudundaki bütün dokuları gereğinden fazla büyütür.
Beyaz reçete ilaç. Neredeyse bütün beyaz reçete ilaçlar doktor tarafından reçete edilmeden alınabiliyor.

Benim de boyum kısa bende almak istiyorum ama harbiden bir sıkıntı çıkar mı bir de ne diye geçiyor nasıl alıyoruz.

Kafanıza göre hormon almayın. Kalp krizi gibi her soruna yol açabilir bilinçsiz kullanımda.

Geri
Yukarı