Horoz Lojistik Nasıl Bir Firmadır?

FatihBugraUYANIK

Hectopat
Merhaba. Şimdi konuya gelecek olursak. "02.07.2019" Tarihinde satın almış olduğum ve "03.07.2019" tarihinde kargoya verilen bir koltuğum var. Ağır olmasından mütevellit söz konusu lojistik firmasıyla gönderilmekte. Tahmini teslim tarihi "08. 7.2019" yani "Pazartesi" günü. Şimdi dedim iyi hoş bunlar en kötü Pazartesi getirir yani bugün ellerindeydi ama çıkarmadılar dağıtıma, yarın da çıkaracak gibi değiller. Şimdi size sormak istediğim soru şu: İnternetten okuduğum bazı yazılara göre eline gelen ürünleri 7-8 gün belki daha fazla beklettiklerini söylüyorlar. Ayrıca bu firmanın telefonlarını arıyorum, müşteri temsilcilerine 8-9 dakikalık beklemenin sonunda ulaşabiliyorum ve il bayiini aradığımda ise hiç açmıyorlar telefonumu. Bu firma ile daha önce muhatap oldunuz mu? Nasıl deneyimlediniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'dan aldığım dolap/raf tarzı ürünleri hep Horoz Lojistik getirdi. Hiç de problem yaşamadım, gelen nakliyeci arkadaşlar da çok yardımcı oldular.

Tahmini testlim tarihi ne ise o zaman gelir. Bana hep tam gününde geldi. Gecikme olmaz merak etmeyin, araya haftasonu girdiği için uzamıştır.

İnşallah vaktinde gelir. 2.5 sene evvel bulaşık makinesi almıştık Horoz Lojistik getiriyor. Düğünden evvel aldığımız ürün neredeyse düğünden sonra gelecekti.
Müşteri temsilcisi 7-8 dk da bakarsa iyi. Hiç abartısız tam yarım saat bekledim müşteri temsilcisi için daha dün gibi hatırımda.
Umarım 2.5 senede bir şeyler değişmiştir.

İnşallah vaktinde gelir. 2.5 sene evvel bulaşık makinesi almıştık Horoz Lojistik getiriyor. Düğünden evvel aldığımız ürün neredeyse düğünden sonra gelecekti.
Müşteri temsilcisi 7-8 dk da bakarsa iyi. Hiç abartısız tam yarım saat bekledim müşteri temsilcisi için daha dün gibi hatırımda.
Umarım 2.5 senede bir şeyler değişmiştir.
Umarım, @Batuhan A. 'nın dediğine göre değişmiş galiba.

Temiz firmadır. Çok eski bir firma. Güvenebilirsiniz.
Sağ olun, içimi rahatlattınız emin olun.
Hepsiburada'dan aldığım dolap/raf tarzı ürünleri hep Horoz Lojistik getirdi. Hiç de problem yaşamadım, gelen nakliyeci arkadaşlar da çok yardımcı oldular.

Tahmini testlim tarihi ne ise o zaman gelir. Bana hep tam gününde geldi. Gecikme olmaz merak etmeyin, araya haftasonu girdiği için uzamıştır.
Çok sağ olun değerli yorumunuz için...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı