Hoşlandigim biri var

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Arkadaşlar merhaba. Bir kiz var çok sıradan bir şekilde giriş yaptım biliyorum ama ne yazacağım bilmiyorum. Kızdan son 1-2 haftadır hoşlanıyorum. Onundeki sırada oturuyorum ve duyduklarıma göre kız birkaç kişiyle takılmış konuşmuş falan şu an sevgilisi var mı bilmiyorum. Daha bu Sabah arkadaşıyla konuşurken bir çocuğu engellediğini duydum. Kiza açılmayı düşünüyorum ama utanıyorum. Daha çok kızdan değil de kızın yanındaki arkadaşından utanıyorum. Kendisi çok sinsi bir tip belki açılırsam kızı örgütler diye düşünüyorum. Ne yapmam gerek?

12.sinifim.Kızın sevgili geçmişini öğrenmek için önüne oturdum diyebilirim.Derste sürekli bunun hakkında konuşuyorlar.
Sınav seneniz tabi kendi hayatınız ama bu sene bu işlerle uğraşmak pek akıl işi değil daha senenin başındayız çalışmak için zamanınız var bence sınava odaklanıp başka hiç bir şeyi düşünmemelisiniz.

Arkadaşlar merhaba. Bir kiz var çok sıradan bir şekilde giriş yaptım biliyorum ama ne yazacağım bilmiyorum. Kızdan son 1-2 haftadır hoşlanıyorum. Onundeki sırada oturuyorum ve duyduklarıma göre kız birkaç kişiyle takılmış konuşmuş falan şu an sevgilisi var mı bilmiyorum. Daha bu Sabah arkadaşıyla konuşurken bir çocuğu engellediğini duydum. Kiza açılmayı düşünüyorum ama utanıyorum. Daha çok kızdan değil de kızın yanındaki arkadaşından utanıyorum. Kendisi çok sinsi bir tip belki açılırsam kızı örgütler diye düşünüyorum. Ne yapmam gerek?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açıl gitsin ne olacak?

Sınav seneniz tabi kendi hayatınız ama bu sene bu işlerle uğraşmak pek akıl işi değil daha senenin başındayız çalışmak için zamanınız var bence sınava odaklanıp başka hiç bir şeyi düşünmemelisiniz.
Hocam bu sene birinden hoşlanacagım tuttu.3 senedir kimseye bakmadım.Sinav konusunda haklısınız ama işte elimde olan bir şey değil onu görünce kendimden geciyorum.Belki de 1-2 hafta sonra açtığım konuya güleceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açıl gitsin ne olacak?
Öyle kalkıp da 70 kilo kızdan da red yemem.

Hocam bu sene birinden hoşlanacagım tuttu.3 senedir kimseye bakmadım.Sinav konusunda haklısınız ama işte elimde olan bir şey değil onu görünce kendimden geciyorum.Belki de 1-2 hafta sonra açtığım konuya güleceğim.
Bence söyleyin içiniz de kalmasın.

Açılmak diye bir şey yok. Flörtleşmen küçük sataşmalar yapman yeterli olur bir tanışıklık olduktan sonra birbirinize ısındıktan sonra numarasını alıp buluşma teklifi yaparsın ya da okul sonrası bir şeyler yapmayı teklif edersin ki bu dediklerimi kısaltarak direkt yanına gidip flörtleşerek birkaç iltifat ederek numarasını isteyip bir şeyler yapmak istediğini teklif edebilirsin ama aynı okulda olduğunuz için olayı bu kadar aceleye getirmene gerek yok yine de sana kalmış. Az empati yapman da faydalı olur bir kız olduğunu düşün daha bakışmadığın bir çocuk gelip sana direkt senden hoşlanıyorum vs. diyor sen o erkekten kaçmaz mısın şu açılmak saçmalığını her konuda dile getiriyorlar keşke diğer konuları da okusalar da bunu bıraksalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı