Hoşlandığım kız bir arkadaşımın eski sevgilisi çıktı

mr2cm

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yaklaşık 1 aydır mahallede bir kızdan hoşlanıyorum ve ben kolay kolay birinden hoşlanmam. Aramızda 3 yaş fark var (kız yaşıtlarına göre oldukça olgun) onunda benden hoşlandığını fark ettim. Bu yaş farkı sorun olur mu diye düşünürken hoşlandığım kızın bir arkadaşımın eski sevgilisi olduğunu öğrendim. Arkadaşım çok bağlanan biri değil ve hoşlandığım kızla yaşadıkları ilişkide çok uzun değil 20 25 gün sevgili kalmışlar (kızın ondan hoşlandığını düşünmüyorum). Benim ne yapmam lazım? Arkadaşımla konuşmayı düşündüm ama arkadaşım bu konuyu büyük ihtimal takmaz bile yine de kendimi kötü hissediyorum. Yaş farkı olsun, eski sevgili meseleleri olsun çok garip duygular içerisindeyim, lütfen bir yardımcı olun. Şimdiden vakit ayırıp yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu günlerde de moda şu: Hoşlandığım bir kız var deyip peşine kolay kolay hoşlanan biri değilim eklemek.
Her neyse yaş farkı önemli değil. Kız seni seviyorsa teklifte bulunur zaten, sen beklemede kal.

Bu günlerde de moda şu: Hoşlandığım bir kız var deyip peşine kolay kolay hoşlanan biri değilim eklemek.
Her neyse yaş farkı önemli değil. Kız seni seviyorsa teklifte bulunur zaten, sen beklemede kal.

Yorumun için teşekkürler. Moda olduğunu bilmiyordum sadece belirtmek istedim bugüne kadar hiç sevgilim olmadı tipimden dolayı değil hiç kimseye çıkma teklif etmedim sevgililik işlerini gereksiz buluyorum.

Dostum sana tavsiyem sevgili olmadan sevgili gibi takılmanız ya da kızın teklifini bekle eğer arkadaşın bunu kafaya takarsa en azından kız teklif etti diyerek dostluğunu bitirmemiş olursun ama arkadaşının eskisi ile de çıkmak ne bileyim garip geldi aşk işte engel tanımıyor :D

Dostum sana tavsiyem sevgili olmadan sevgili gibi takılmanız ya da kızın teklifini bekle eğer arkadaşın bunu kafaya takarsa en azından kız teklif etti diyerek dostluğunu bitirmemiş olursun ama arkadaşının eskisi ile de çıkmak ne bileyim garip geldi aşk işte engel tanımıyor :D

Aynen öyle. Bana bu olaylardan önce sorsan kesinlikle öyle bir şey yapmam derdim ama aşk cidden farklı bir şey çok zorluyor beni😕

Aynen öyle. Bana bu olaylardan önce sorsan kesinlikle öyle bir şey yapmam derdim ama aşk cidden farklı bir şey çok zorluyor beni😕

Peki kızın seni sevdiğinden emin misin belki de arkadaşından intikam için falan seninle takılıyor olabilir başıma geldi çünkü emin olmadan hiçbir şey yapma.
Hocam bir 6 7 yıl sonra aranızdaki yaş farkı önemli olmayacak öyle düşünün.

6 7 yıl a gerek yok Max 1 sene ondan sonra ya olgun bir ilişki olacak o zaman yaşa gerek kalmayacakl zaten veya eğlenceli olacak.

Peki kızın seni sevdiğinden emin misin belki de arkadaşından intikam için falan seninle takılıyor olabilir başıma geldi çünkü emin olmadan hiçbir şey yapma.

6 7 yıl a gerek yok Max 1 sene ondan sonra ya olgun bir ilişki olacak o zaman yaşa gerek kalmayacakl zaten veya eğlenceli olacak.

Evet kız benden hoşlanıyor bundan fazlasıyla eminim ama bilemiyorum belki ben hoşlandığım için hareketlerini kafamda yanlış yorumluyor olabilirim (%95 garanti hoşlanıyor).

Hocam bir 6 7 yıl sonra aranızdaki yaş farkı önemli olmayacak öyle düşünün.

Evet bana da öyle geliyor ama 3 yaşı okula vurunca fark biraz fazlaymış gibi duruyor.

Geri
Yukarı