Eski kız arkadaşımın nasıl unuturum?

Bloodlinee

Hectopat
6 ay önce ilişkim bitti. Fakülteden yakın arkadaşım ile sinemada görmüşlerdi, ben inanmadım. Sonra benden uzaklaştığını fark ettim. Sonra bana açıkladılar, bend e tabii daha konuşmadım. Beni neden sevmedi bilmiyorum. Onca zaman onlarla beraber nasıl güldüm onu da bilmiyorum. O olayları nasıl unutabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatında en az 100 sevgili yapmamış biri asla unutamaz. Sadece zamanla etkisi azalır o kadar. Aynı ölen bir yakınınız için zamanla daha az üzülmeniz gibi.

Olanları yorumlama şekli önemli ama ben başka erkeklerle çok içlidışlı olduğu arkadaşlarıyla seviştiği için kolay unutmuştum. Problem onda değildi zaten bendeydi tek başıma yaşamam için geldiğim dünya da kendim gibi bir uyarana ihtiyacım yoktu.

Sizi anlıyorum az çok benzer şeyleri yaşamışız. Şu an fark ediyorum o kız için eğitim hayatımı mahvetmişim, tüm sınav haftamı mahvetti. Şu an ne kadar çalışsamda boş bir şey değişmeyecek. Zaman falan hikaye gerçekten yakın bulduğunuz ve sözüne kıymet verdiğiniz arkadaşınızdan onu size kötülemesini isteyin. Belli süre sonra nefret ediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı