Hoşlandığım kız bir arkadaşımın eski sevgilisi çıktı

Evet kız benden hoşlanıyor bundan fazlasıyla eminim ama bilemiyorum belki ben hoşlandığım için hareketlerini kafamda yanlış yorumluyor olabilirim (%95 garanti hoşlanıyor).

Evet bana da öyle geliyor ama 3 yaşı okula vurunca fark biraz fazlaymış gibi duruyor.

Hocam anlamının birkaç yolu var konuşmanın ortasında falan konuşmayı kes ortalıktan kaybol birkaç saat eğer merak edip yazarsa seviyor önemsiyordur ama eğer hiç yazmazsa yol ver derim 😕

Hocam anlamının birkaç yolu var konuşmanın ortasında falan konuşmayı kes ortalıktan kaybol birkaç saat eğer merak edip yazarsa seviyor önemsiyordur ama eğer hiç yazmazsa yol ver derim 😕

Mantıklıymış hocam fakat genelde takıldığımız ortamda 2 tane çok iyi arkadaşım var onlar daha önce ararlar beni 😃

Öncelikle merhaba. Yaklaşık 1 aydır mahallede bir kızdan hoşlanıyorum ve ben kolay kolay birinden hoşlanmam. Aramızda 3 yaş fark var (kız yaşıtlarına göre oldukça olgun) onunda benden hoşlandığını fark ettim. Bu yaş farkı sorun olur mu diye düşünürken hoşlandığım kızın bir arkadaşımın eski sevgilisi olduğunu öğrendim. Arkadaşım çok bağlanan biri değil ve hoşlandığım kızla yaşadıkları ilişkide çok uzun değil 20 25 gün sevgili kalmışlar (kızın ondan hoşlandığını düşünmüyorum). Benim ne yapmam lazım? Arkadaşımla konuşmayı düşündüm ama arkadaşım bu konuyu büyük ihtimal takmaz bile yine de kendimi kötü hissediyorum. Yaş farkı olsun, eski sevgili meseleleri olsun çok garip duygular içerisindeyim, lütfen bir yardımcı olun. Şimdiden vakit ayırıp yardım eden herkese teşekkürler.

14 yaşında bir kız. Aile, ders, sınav... Bence yürümez. Hem 3 yaş fark çok değil mi hocam? Bence salın.

14 yaşında bir kız. Aile, ders, sınav... Bence yürümez. Hem 3 yaş fark çok değil mi hocam? Bence salın.

Bu arada aile ders sınav hakkında katılıyorum fakat insan severse yaşın bir önemi olmaz diye düşünüyorum şöyle demiyorum ama kız 14 yaşında olur çocuk 18 19 olur o zaman bence de çok diğer türlü sıkıntı olmaz bence kız zaten olgun takılıyormuş.

Bir de hocam o yaşlarda kızlar genelde ortam görmedikleri için manitadan manitaya sekiyor dikkatli olun aldatılmayın.

Sağ olun hocam elimden geldiğince dikkat edeceğim.

Fazla bağlanmayın diyelim hocam. Yanan siz olmayın 👍. Bir gelişme olursa yazar mısınız?

Herhangi bir gelişme olursa yazacağım sizlere bildirim gelir , yardımlarınız için teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı