Hoşlandığım kıza nasıl hislerimi açabilirim?

shadowsw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sınıfımda hoşlandığım bir kız var. Hikayemiz şöyle resim sınıfında ikimiz kalmıştık bir şekilde konuşmaya başladık sonra yazılımla ilgilendiğimi öğrenince bende yazılım dili ile alakalı kitaplar var hoşuna gidebilir dedi. Ertesi gün getirip verdi. Ondan sonra kızdan hoşlanmaya başladım sesi, saçı herşeyi beni kendine bağlıyordu. Çok ortamı yok genellikle sınıfta oturur ve çokta konuşmaz arkadaşı fazla yok. Başka bir kız aracılığıyla sevgilisi olmadığını öğrendim. Aşk meşk olaylarına ergence bakıyormuş ama benimkisi çok ciddi sürekli onu düşünmekten derslere odaklanamz hale geldim ne yapacağım bilemiyorum. Ancak ona hislerimi ifade edebilirsem rahatlarım. Sizce ne yapmalıyım?

Seninkisi ciddi falan değil, normal ergenlik. Bunu daha önce açtığın 3. konunda da söylemiştim.

Bir kızdan yazılım kitabı verdiği için hoşlanacaksan eyvah. :D

Ama bu kızla yakınlaşmak istiyorsan, diğer konulara yazdığım mesajları okuduysan eğer, açılma faslı saçmadır. Bir kızla düzenli olarak buluşur vakit geçersin ve zamanla ilerler.

Seninkisi ciddi falan değil, normal ergenlik. Bunu daha önce açtığın 3. konunda da söylemiştim.

Bir kızdan yazılım kitabı verdiği için hoşlanacaksan eyvah. :D

Ama bu kızla yakınlaşmak istiyorsan, diğer konulara yazdığım mesajları okuduysan eğer, açılma faslı saçmadır. Bir kızla düzenli olarak buluşur vakit geçersin ve zamanla ilerler.
knk sen nasıl sürekli benim konulara denk geliyon yaw .d

Muhabbet kurmadan hislerini açıklamak gibi bir hata yapma. Önce sohbetinizi genişletin, gülün eğlenin ondan sonra nasıl açılırım faslına gelirsin. Açılma konusunda da kasmana gerek yok, kafanız uyuşmuyorsa zaten açılma faslı yarım kalır ve nextlersin, kafanız uyuşursa ve muhabbet akıp giderse zaten kendini de kasmadan rahatça söyleyebilirsin. O kadar zor bir şey değil ki açılmak, sadece yeri ve zamanı olmayan yerde söyleme yeter.

Büyük ihtimalle yaşınız fazla büyük değil, o yüzden hormonlar etkisini karşılıklı gösterir diye düşünüyorum. Söylemek, söylememekten kesinlikle daha iyi. Aynı şekilde olumlu sonuç almanın şansı, olumsuz sonuç almandan da daha yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı