Hoşlandığım kıza nasıl açılabilirim?

KompetaN

Decapat
Daha fazla  
Cümleten herkese iyi akşamlar, Okulda tutulduğum bir kız var eski sınıfımda olan. Onun benden bir ihtimal de olsa hoşlandığını düşünüyorum açıkçası. Mesela örnekler vereyim; geçen sene bir cuma günü bir çocuk üstüme oynayıp durdu sinirlerimi bozdu herkes törene indi bir tek kız ve arkadaşı vardı bende ağlamaya başladım sonra bana sen ağlıyor musun deyip senin gibi yakışıklıya ağlamak yakışmıyor deyip teselli etmeye çalıştı. Sonraki günlerde ona ödevini yapmamış ben verdim benim sayemde + aldı. WhatsApp özelden yazmış bana sonra okul ile ilgili bir şey sormak için bende cevap verince kırmızı kalp atmış ve son örnek olarak da şunu söyleyeyim; birkaç ay önce evden çıktım markete gidiyorum bir baktım merdivenlerde oturuyor bizim sınıftan 2 kız ile sonra onlara baktım beni görünce hepsi gülmeye başladı kız benim suratıma bakmadan güldü. Uzun oldu farkındayım ama bana yardım eder misiniz sizce hoşlanıyor mu? Yarın onunla konuşurken belirtiler tutuyor mu diye dikkatlice bakıp emin olduktan sonra ona açılmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis şimdi parça parça inceleyelim.

1) öncelikle aynı şeyi bende yaşadım genel olarak konuşkan bir insan olduğum için aynı şeyi yaşıyorum bazen ama sınıfta kimse yokken yapması 2 şeyi düşündürür ya seni önemsiyor ya da biraz dalga geçmek amacıyla söyledi o an söylerkenki yüz ifadesinden ne anlamda söylediği anlaşılabilir.

2) bu her sınıf arkadaşının yapabileceği bir şey olduğu için pas geçiyorum.

3)reis bu kızların kullandığı emojiler genelde random atarlar ama kırmızı kalp atmış olması sende hoşlandığı anlamına kesin olarak gelmez bu yani normal bir şey genel olarak kırımız kalp emojisinin çok bir spesifik anlamı yok. Bana da kırmız kalp atan çok kişi var ama arkadaş hepsi.

4) kız senin suratına bakmadan gülmüş iki ihtimal var ya senden hoşlanıp utandığı için bakamıyor ya da seni umursamıyor kız gruplarında genel olarak böyle gülüşmeler normal karşılanabilir.

Özete gelirsek senden bu belirtiler ile kesin olarak hoşlanıp hoşlanmadığını söyleyemem ama seninle konuşurken utanma gibi belirtiler flörtöz konuşmalar veya göz göze gelince göz temasını kaçırmak bu en önemlisi eğer kız ile derste göz göze gelirsen gözlerini direkt kaçırısan bu sende utangaç bir etki yapar sende yol katedemezsin. Bu dediklerim kesin olarak varsa senden hoşlanıyordur. O halde çok kalabalık olmayan bir yerde ondan hoşlandığını söyleyebilirsin ama dikkat et gerçekten senden hoşlanmıyorsa (aşk anlamında) bütün sınıfa ve okula dedikodun yayılır sonra rezil olursun. Elinde kesin bir şey olmadan hareket etme pişman olursun. Ayrıca kız utanıp senden hoşlanmadığını iddia ederse neden gözlerini kaçırdığını, utandığını sorman gerekir. Umarım yolunuz açık olur.
İyi sosyaller.

@Kuzgun_81 yanında ağlamış pek şansı yok.
Sağol ya gerçekten çok güzel konuştun :)

@Kuzgun_81 yanında ağlamış pek şansı yok.
Yengeç burcuyum, ve çok duygusal bir insanım o yüzden böyle oluyor ben ne yapabilirim ki :/

Reis şimdi parça parça inceleyelim.

1) öncelikle aynı şeyi bende yaşadım genel olarak konuşkan bir insan olduğum için aynı şeyi yaşıyorum bazen ama sınıfta kimse yokken yapması 2 şeyi düşündürür ya seni önemsiyor ya da biraz dalga geçmek amacıyla söyledi o an söylerkenki yüz ifadesinden ne anlamda söylediği anlaşılabilir.

2) bu her sınıf arkadaşının yapabileceği bir şey olduğu için pas geçiyorum.

3)reis bu kızların kullandığı emojiler genelde random atarlar ama kırmızı kalp atmış olması sende hoşlandığı anlamına kesin olarak gelmez bu yani normal bir şey genel olarak kırımız kalp emojisinin çok bir spesifik anlamı yok. Bana da kırmız kalp atan çok kişi var ama arkadaş hepsi.

4) kız senin suratına bakmadan gülmüş iki ihtimal var ya senden hoşlanıp utandığı için bakamıyor ya da seni umursamıyor kız gruplarında genel olarak böyle gülüşmeler normal karşılanabilir.

Özete gelirsek senden bu belirtiler ile kesin olarak hoşlanıp hoşlanmadığını söyleyemem ama seninle konuşurken utanma gibi belirtiler flörtöz konuşmalar veya göz göze gelince göz temasını kaçırmak bu en önemlisi eğer kız ile derste göz göze gelirsen gözlerini direkt kaçırısan bu sende utangaç bir etki yapar sende yol katedemezsin. Bu dediklerim kesin olarak varsa senden hoşlanıyordur. O halde çok kalabalık olmayan bir yerde ondan hoşlandığını söyleyebilirsin ama dikkat et gerçekten senden hoşlanmıyorsa (aşk anlamında) bütün sınıfa ve okula dedikodun yayılır sonra rezil olursun. Elinde kesin bir şey olmadan hareket etme pişman olursun. Ayrıca kız utanıp senden hoşlanmadığını iddia ederse neden gözlerini kaçırdığını, utandığını sorman gerekir. Umarım yolunuz açık olur.
İyi sosyaller.
Çok teşekkür ederim İnşallah bakalım hayırlısı olsun.

Yani o da eksiye düşürüyor birazcık.
Bugün kendisini bulamayınca okulda kız arkadaşlarına şiir bile yazdığımı söyledim onlarda kızı bulmaya gittiler ne oldu bilmiyorum.Birde kızın güya 11. Sınıf'tan sevgilisi varmış kız'da 10'a gidiyor aslında işte aynı sınıftaydık ben kalınca o öne geçti

Yani o da eksiye düşürüyor birazcık.
Kızlara geç mi kaldım diye sordum evet dediler ama bir yandanda şaşkınlıktan gülüp gülüp durdular sence beni tiye mi aldılar ?

Bugün kendisini bulamayınca okulda kız arkadaşlarına şiir bile yazdığımı söyledim onlarda kızı bulmaya gittiler ne oldu bilmiyorum. Bir de kızın güya 11. sınıf'tan sevgilisi varmış kız'da 10'a gidiyor aslında işte aynı sınıftaydık ben kalınca o öne geçti.

Hocam kızlar genel olarak kendisinden güçlü veya büyük kişilere mantıksız bulduğum bir hayranlık ve sevgili olma hayalleri kuruyorlar geneli böyle.
Arkadaş grubuna kendini sevdirirsen öne geçersin sonuçta hayatta karar verirken arkadaş çevremiz büyük rol oynar.

Bugün kendisini bulamayınca okulda kız arkadaşlarına şiir bile yazdığımı söyledim onlarda kızı bulmaya gittiler ne oldu bilmiyorum. Bir de kızın güya 11. Sınıf'tan sevgilisi varmış kız'da 10'a gidiyor aslında işte aynı sınıftaydık ben kalınca o öne geçti.

Kızlara geç mi kaldım diye sordum evet dediler ama bir yandanda şaşkınlıktan gülüp gülüp durdular sence beni Ti'ye mi aldılar?

Hocam Ti'ye almış olabilirler mi evet olabilir ama geç kaldın derken dalga geçiyor olabilirler mesela erkek gruplarındada birinin sevgilisi veya ondan hoşlanan birini görürsek bizde güleriz yani Ti'ye almamış olabilirler.

Hocam kızlar genel olarak kendisinden güçlü veya büyük kişilere mantıksız bulduğum bir hayranlık ve sevgili olma hayalleri kuruyorlar geneli böyle.
Arkadaş grubuna kendini sevdirirsen öne geçersin sonuçta hayatta karar verirken arkadaş çevremiz büyük rol oynar.

Hocam Ti'ye almış olabilirler mi evet olabilir ama geç kaldın derken dalga geçiyor olabilirler mesela erkek gruplarındada birinin sevgilisi veya ondan hoşlanan birini görürsek bizde güleriz yani Ti'ye almamış olabilirler.
Ona şiir bile yazdım dün gece ve kızlara verdim. Ezberledim bu arada

Geri
Yukarı