Hoşlandığım kızı nasıl bulabilirim?

SenpaiKangal

Picopat
Evet arkadaşlar, dün düğünde bir kız gördüm. Bizim taraftandi ama benden 1-2 yas büyük akrabamin arkadaşı. Ben 17'yim kız işte 19 falan. Bayağı bakıştık falan ama konuşmadık. Sizce akrabamdan Instagram'ini falan isteyip konuşmaya çalışsam mı? Ben de 17'yim ama 19 gibi duruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi utanıyorum hocam ya akrabanın arkadaşı bir yanlış olursa bütün akrabalara etiket olmak istemiyorum :D
Hocam şimdi gidip akrabalara etiket olsan maksimum 2-3 gün dalga geçip ondan sonra unuturlar ama sen hiç adım atmazsan ileride "keşke isteseydim ya belki kızla bir ilişkim olurdu" triplerine gireceksin ve inan bana hiç bu triplere girmek istemezsin adamı yer bitirir.

Hocam şimdi gidip akrabalara etiket olsan maksimum 2-3 gün dalga geçip ondan sonra unuturlar ama sen hiç adım atmazsan ileride "keşke isteseydim ya belki kızla bir ilişkim olurdu" triplerine gireceksin ve inan bana hiç bu triplere girmek istemezsin adamı yer bitirir.

Hocam tam kafa adamsınız sizle 1 saat otursak fena sarar :)

Utanmanızı gerektirecek bir durum aslında yok. Akrabanızın Instagram'ından kızın Instagram adresini bulmaya çalışabilirsiniz. Sonra Instagram'dan yazarsınız. Kaybedecek bir şeyiniz yok :D

Geri
Yukarı