Hoşlanılan kızı unutamamak

Zaten 'düzgün bir şekilde konuşursam olur' inancı yüzünden bütün bir millet acı çekiyor. Öyle bir şey olmaz, olsa da ileride yine sorun çıkar o yüzden yol yakınken boş ver. Sana kız mı yok, ah keşke ben de lisede olsaydım her gün başka bir taze çıtıra yazardım illa biri denk gelirdi.
Hocam gerçekten her an aklımda başka bir kıza bakamıyorum.
O kız sana bir daha yüz vermez. Neden eski sevgilinden bahsettin ki?
Hocam arkadaşlar açtı konuyu :(
O kız gelmez hocam sana. Unutman lazım.
Peki hocam unutmaya çalışacağım...
Aynı ofis ortamında çalıştık 3 ay çıktık, sonra ayrıldık işi bıraktı. Üç gün önce iş çıkışına geldi bizim gördüm çok kötü oldum şu an eski sevgilisi ile beraber, zamana bırak unutursun.
Üzüldüm hocam sizin için :(

Öneriniz üzere yüklemeye koydum Steam'den hocam :)

1. Olarak senin geçmişin yüzünden seninle iletişimi kesmek isteyen bir şahıstan bir cacık olmaz, alınma.

2. Olarak dersleri bahane edip de sana umut vermesi karşındakinin yaşça ufak ve olgunlaşmamış, gelişimini tamamlamamış bir şahıs olduğunun kanaatindeyim.

3. Olarak hazır okul değişmişken başka insanlarla tanışmayı dene ve sakın o kıza yazıp bir taraflarını kaldırma n'olur. Biraz acımasız olmayı dene. O sana o kadar acımasız davranırken senin bu kadar onu düşünmen üzücü.

Kısacası sen gerçek hisler beslemiş olsan da, duygusal ve yürekten sevmiş, bir şeyler hissetmiş olsan da, karşındaki şahıs sana aynı şeyleri hissetmemiş. Kızla olan tüm iletişimini ve bağını kopar bırak zaman seni iyileştirsin. 1 Ay bilemedin 2 ay duygusal olarak sürünürsün ama sonra en doğrusunu yaptığını anlarsın. Merak etme daha çok insanla tanışacaksın bu hayatta.

1. olarak senin geçmişin yüzünden seninle iletişimi kesmek isteyen bir şahıstan bir cacık olmaz, alınma.

2. olarak dersleri bahane edip de sana umut vermesi karşındakinin yaşça ufak ve olgunlaşmamış, gelişimini tamamlamamış bir şahıs olduğunun kanaatindeyim.

3. olarak hazır okul değişmişken başka insanlarla tanışmayı dene ve sakın o kıza yazıp bir taraflarını kaldırma n'olur. Biraz acımasız olmayı dene. O sana o kadar acımasız davranırken senin bu kadar onu düşünmen üzücü.

Kısacası sen gerçek hisler beslemiş olsan da, duygusal ve yürekten sevmiş, bir şeyler hissetmiş olsan da, karşındaki şahıs sana aynı şeyleri hissetmemiş. Kızla olan tüm iletişimini ve bağını kopar bırak zaman seni iyileştirsin. 1 ay bilemedin 2 ay duygusal olarak sürünürsün ama sonra en doğrusunu yaptığını anlarsın. Merak etme daha çok insanla tanışacaksın bu hayatta.

Anladım hocam dediğiniz gibi yapacağım. Çok teşekkürler tavsiyeniz için.
Eski sevgilinizden neden bahsediyorsunuz?

Hocam arkadaşlar ilk açtı konuyu o şekilde akıp gitti konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı