Bir kızı unutamamak

Hakikatten 2 sene geçmiş, mesajı yazdığım günü dün gibi hatırlıyorum. Bu arada hocam şimdi ne yapıyorsunuz?

Vallahi kral 4, 5 ay beraber olduk her şey güllük gülistanlıkken sonra saçma bir sebeple terk etti ve 2 yıl boyunca her gün birbirimizi gördük esasında kendisinin bana söylediği yalanlara rağmen beni o şekilde bırakmasına rağmen hiçbir zaman kin gütmedim ama hayat işte ne yapalım sevenler hep üzülüyor. Sağlık olsun. :D

@Vittorio Russo, hayat böyle kardeşim. Böyle böyle deneyim ve tecrübe ediyoruz. Şu hayatta kimsenin hayatı dört dörtlük değil, bundan emin olabilirsiniz. Yaşadığınız zorluklar karşısında ayakta kalabilirseniz, sizden iyisi olmaz.
Çok haklısınız. Hayat sürekli sınav halinde sürekli engel çıkıyor ama dik durmayı da bilmek lazım.

@Vittorio Russo şu an kaç yaşındasınız ve nasıl hissediyorsunuz? Merak etmedim değil :D

Kral 19 yaşındayım 9 gün sonra 20 olacağım. Eskisine göre daha iyiyim yani ortalama diyebilirim bazen aklıma geldiği oluyor nefes alamayacak gibi oluyorum, belki de bunu yapsam daha iyi olurdu diye. Öyle işte geçip gidiyor. Sen nasılsın daha iyisin umarım eskisine göre :)

@Vittorio Russo yok ya. Ben her zaman olduğu gibi bomba gibiyim. Ara sıra aklınıza gelmesi normaldir, tamamıyla unutmanız mümkün değil. Sadece hatırladığınızda acı çekmiyorsunuz, tek farkı bu.

Şu aşk konularına gelip "kanka bir kız için değmez salla" yazanları banlayabilme şansımız var mı?

@Vittorio Russo yok ya. Ben her zaman olduğu gibi bomba gibiyim. Ara sıra aklınıza gelmesi normaldir, tamamıyla unutmanız mümkün değil. Sadece hatırladığınızda acı çekmiyorsunuz, tek farkı bu.
Eyvallah hocam zamanında bana tavsiye veren birisiyle konuşmak bana iyi geldi :)

Şu aşk konularına gelip "kanka bir kız için değmez salla" yazanları banlayabilme şansımız var mı?

Kafanı yorma herkes zamanı geldiğinde bu lafın ne kadar boş olduğunu anlayacak. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı