Host önerisi, .com vs .net

lAlpsl

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kendime kişisel bir site açmayı düşünüyorum en mantıklı host server hangisi?
GoDaddy .com uzantılı domaini 1 yıllık 70 liraya satıyor .net olan ise daha pahalı nedeni nedir acaba?
GoDaddy den alırsam diğer yıl farklı bir site üzerinden devam edebilir miyim?

Merhaba arkadaşlar, kendime kişisel bir site açmayı düşünüyorum en mantıklı host server hangisi?
GoDaddy .com uzantılı domaini 1 yıllık 70 liraya satıyor .net olan ise daha pahalı nedeni nedir acaba?
GoDaddy den alırsam diğer yıl farklı bir site üzerinden devam edebilir miyim?
Google Domain'den bakabilir misin? Genelde orası daha ucuz oluyor.

Google Domain'den bakabilir misin? Genelde orası daha ucuz oluyor.

GoDaddy de ilk yıl için indirim var ilk yıl olarak onu kullanmak daha mantıklı gözüküyor 2. yıl Google Domaine geçiş yapma şansım var mı normal fiyatlandırma olarak evet o daha ucuz.

GoDaddy de ilk yıl için indirim var ilk yıl olarak onu kullanmak daha mantıklı gözüküyor 2. yıl Google domaine geçiş yapma şansım var mı normal fiyatlandırma olarak evet o daha ucuz.

.net uzantı olarak baktım o çok daha ucuzmuş ama mailimle eşleşmesi içinde .com kullanmayı düşünüyorum.

Google domains DDoS koruması sağlamıyor o fiyata.

Şimdilik kişisel bir site olarak kullanacağım aklımda bir proje yok o yüzden DDoS koruması benim için pek önemli değil.

GoDaddy de ilk yıl için indirim var ilk yıl olarak onu kullanmak daha mantıklı gözüküyor 2. yıl Google Domaine geçiş yapma şansım var mı normal fiyatlandırma olarak evet o daha ucuz.
2. yıl indirimsiz yenilersin domain'i ben 0,99'a aldığım domaini 2. yıl hangi siteye bakarsam bakayım 9,90 dan aşağı bulamadım.

Sabit fiyatlar için önerim:
Teşekkür ederim bir sorum daha var, dediğim gibi GoDaddy ilk yıl için diğer sitelere göre daha ucuza veriyor ilk yıl oradan alıp diğer yıl bu sitelerden aynı siteyi alabiliyor muyum?

Teşekkür ederim bir sorum daha var, dediğim gibi GoDaddy ilk yıl için diğer sitelere göre daha ucuza veriyor ilk yıl oradan alıp diğer yıl bu sitelerden aynı siteyi alabiliyor muyum?
1 yıl bitince domainin boşa çıkması için 90 gün gerekli. Yani yine GoDaddy'den alabilirsiniz uygun fiyata.

Beklemek istemezseniz transfer edebilirsiniz.

Geri
Yukarı