Hosting ve domain önerisi

Cpt Price

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H MB
AMD Ryzen 5 5500 4.2 Ghz CPU
Sapphire Nitro RX 6700 10 GB GPU
XPG Gammix D30 2x8 GB RAM
Apacer AS2280P4 512GB SSD
Merhaba arkadaşlar. Ucuza hosting ve domain hizmeti veren güvenilir bir site arıyorum. Önerilerinizi nelerdir?

Hocam ben Google Domain'den aldım hem güvenilir hem de uygundu (75TL'ye .dev aldım.) .net'de vardı ben .dev'i seçtim. Hosting'i ise Github üzerinden bedavaya yaptım. Hosting ücreti vermiyorum ve sitem her zaman yayında. serhatcan.dev bakabilirsiniz.

Hocam ben Google Domain'den aldım hem güvenilir hem de uygundu (75TL'ye .dev aldım.) .net'de vardı ben .dev'i seçtim. Hosting'i ise Github üzerinden bedavaya yaptım. Hosting ücreti vermiyorum ve sitem her zaman yayında. serhatcan.dev bakabilirsiniz.
CPanel kullanabileceğim bir hosting olsa iyi olur.

O zaman bir fikrim yok hocam. Hosting kullanmadım. Ama Google Domain iyidir.
Evet hocam uygunmuş baya. Kişisel portfolyo sitem için alacağım sizin gibi .dev uzantılı alsam SEO'da sorun olmaz değil mi? Çünkü ben .com almayı düşünüyordum.

Natro iyi midir bu arada bilen var mı? Baya uygun geldi.

Evet hocam uygunmuş bayağı. Kişisel portfolyo sitem için alacağım sizin gibi .dev uzantılı alsam SEO'da sorun olmaz değil mi? Çünkü ben .com almayı düşünüyordum.

Sanmıyorum hocam. Arkadaşlarım da dev aldı sorun yaşamadılar. Biraz da sizin yazdığınız SEO kodları da önemli. Mesela Google'a "Serhat Can" yazıyorum çıkmıyor ama "Serhat Can dev" yazınca çıkıyor. Şansızlığıma benim adımda bir şarkıcı ve bir tane de yazılım şirketi insan var :D

Natro iyi midir bu arada bilen var mı? Baya uygun geldi.
Arkadaşlarım hep güzelhosting'den alıyordu.

Ücretsiz istersen.

Hocam ben Google Domain'den aldım hem güvenilir hem de uygundu (75TL'ye. Dev aldım.) .net'de vardı ben. Dev'i seçtim. Hosting'i ise GitHub üzerinden bedavaya yaptım. Hosting ücreti vermiyorum ve sitem her zaman yayında. Serhatcan. Dev bakabilirsiniz.

GitHub'ı nasıl yaptın hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu daha önce kullandım da bazı ağlarda hata verip yüklediğim siteyi açmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı