Hot Wheels arabalarının üretim tarihi nasıl öğrenilir?

svens

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Hot Wheels arabalrin uretim tarihlerini nasil ogrenebilirim?

llya3izll-20231108-0001.jpg

Ustte yazan 2003 uretim yili mi?

Araç buysa 2004 üretim. 2003 yanında © işareti muhtemelen aracın lisansını aldıkları yılı gösteriyor.

Araçta yazan L29 kodu = 2018 in 29. haftası üretilmiş olduğunu gösteriyor sanırım.
Kaynak: Base codes

Araç buysa 2004 üretim. 2003 yanında © işareti muhtemelen aracın lisansını aldıkları yılı gösteriyor.
Hocam sizin dediğiniz bu modelin ilk üretim tarihi ancak sayfanın altına inerseniz 2004-2019 arası pek çok farklı versiyonda üretimi olmuş.

Evet, sonunda Mattel yazan kisim uretim yili oluyor.
O aracın lisanslanma tarihi olmalı.

Araçta yazan L29 kodu = 2018 in 29. haftası üretilmiş olduğunu gösteriyor sanırım.

Hocam sizin dediğiniz bu modelin ilk üretim tarihi ancak sayfanın altına inerseniz 2004-2019 arası pek çok farklı versiyonda üretimi olmuş.

Evet Base Codes daha kesin olur. Ancak benim attığım linkte de alttaki versiyonlar ile kendi elindekini kıyaslayıp da bulabilirdi de.
Ben de elimdeki modellere bakayım ama. 😅

Evet, sonunda Mattel yazan kisim uretim yili oluyor.
Diger araclarimi kontrol ettim fsrklilik ogsteriyor uretimtarihi bu degil.
Evet hocam lisanslanma tarihiymis.

Tesekkurler hocam.
hayır o değil kutunun arkasında yazar

Koleksiyonunuz mu var
Var. Diger modelleri kontrol ettim ve bu yil uretilen modellerde de farklilik gosteriyor o sayi.

Diger araclarimi kontrol ettim fsrklilik ogsteriyor uretimtarihi bu degil.

Evet hocam lisanslanma tarihiymis.

Tesekkurler hocam.

Var. Diger modelleri kontrol ettim ve bu yil uretilen modellerde de farklilik gosteriyor o sayi.
bende eskiden yapıyordum ama bıraktım artık kaç adet var?

Geri
Yukarı