Hot Wheels arabalarının değeri nereden öğrenilir?

EgemenAlev

Centipat
Daha fazla  
Bir Migros'ta bazı HW'ler buldum bazılarının 150 TL gibi fiyatları vardı Google'da ama 50 TL'ye de satan vardı. Nereden değerlerini öğrenebilirim ve nerede satabilirim?

Bir Migros'ta bazı HW'ler buldum bazılarının 150 TL gibi fiyatları vardı Google'da ama 50 TL'ye de satan vardı. Nereden değerlerini öğrenebilirim ve nerede satabilirim?
Model numarasını internete yaz karşına çıkar. Yıla da bağlı biraz bu. Bende 23 yıllık Hot Wheels var 10000₺ istiyorlar.

Dolap uygulamasını öneririm. Bir orada satılıyor böyle şeyler. Ekstra Sahibinden'e ilanda açabilirsiniz. Piyasasını da en iyi ikinci el satacaksaniz dolap uygulamasında diğer ilanlara bakarak öğrenirsiniz bayağı satan var orada.

Model numarasını internete yaz karşına çıkar. Yıla da bağlı biraz bu. Bende 23 yıllık Hot Wheels var 10000₺ istiyorlar.

Neden satmıyorsunuz? Dolar gibi biriktiriyor musunuz :D?

Altında bilgilerin olduğu kısım var orada şifre gibi bir şey var onu Google'a yazarsan direkt karşına çıkar alışveriş kısmına girip 0 fiyatına bakabilirsin ama sıfırın 3'te birine bile satman zor

Hocam bir site vs. yok mu bir de nerede yazar kapalı paket tutmaya çalışıyorum.

Hocam yaptım aynı muhabbet 49,99 a da var 150 tlye de

Dolap uygulamasına koy ama satılmasķ cidden zor dolapta baya dolandırıcı var

Hocam bir site vs. yok mu bir de nerede yazar kapalı paket tutmaya çalışıyorum.

Hocam yaptım aynı muhabbet 49,99 a da var 150 TL'ye de

Amazon'da daha pahalıdır gümrükten dolayı Türk siteleri gerçek değerine daha yakın ücret verir

Trendyol'un 2. El kısmı var oraya da koymayı deneyebilirsin

Geri
Yukarı