Hot Wheels error ürünü değerli mi?

Zaten karaborsacı değilim hocam ve errorların değeri artar aksine yanlış biliyor olmayasanız ya da ben mi malım bilmiyorum.

Kendinize öyle yakıştırmalarda bulunmayın hocam bilmemek değil öğrenmemek ayıptır, doğru bilinen bir yanlış aslında bu error modellerin değerli sanılması. Error modeller para etmiyor ve zaten Hot Wheels'ta sık sık rastlanan bir durum mümkün olduğunca error model almaktan kaçının zaten değeri düşüyor. Error değil de varyasyon dediğimiz bir şey var öyle olunca modelin jantı değişik olabiliyor onları alabilirsiniz.

Çok saçmaymış fabrika hatası çok nadir olduğu için bence değerli olması gerekirdi. Garip politikalar.

Fabrika hatası nadir değil hocam çok sık karşılaşılıyor maalesef.

Etmez, bu model raf fiyatının 30-40 üstüne satılabilecek bir model sadece o kadar o da alıcısı çıkarsa.

Raf fiyatından bile gitmesi zor.

Kendinize öyle yakıştırmalarda bulunmayın hocam bilmemek değil öğrenmemek ayıptır, doğru bilinen bir yanlış aslında bu error modellerin değerli sanılması. Error modeller para etmiyor ve zaten Hot Wheels'ta sık sık rastlanan bir durum mümkün olduğunca error model almaktan kaçının zaten değeri düşüyor. Error değil de varyasyon dediğimiz bir şey var öyle olunca modelin jantı değişik olabiliyor onları alabilirsiniz.

Ben yine de satmayı deneyeceğim hocam koleksiyoncular alabilir belki.

Hocam sadece bu arabadan bahsedersek piyasada error ürünü yok Seville'nın yine de değerli yapmazmı acaba?

Bende koleksiyoncuyum hiç bir koleksiyoncunun hatalı model alacağını sanmıyorum raf fiyatından yükseğe satmaya kalkacaksanız.
Alanlar vardır hocam mutlaka.

Hocam sadece bu arabadan bahsedersek piyasada error ürünü yok Seville'nın yine de değerli yapmazmı acaba?

Alanlar vardır hocam mutlaka.

Peki satmaya çalışın ama satabileceğinizi hiç sanmıyorum gerçekten koleksiyondan az buçuk anlayan biri hatalı model almaması gerektiğini bilir hocam, error adı altında fahiş fiyata satmaya çalışmayın ama lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı