Hot Wheels kara borsası hakkında düşünceleriniz neler?

Supra kadar balon arac görmedim.
Her şey geçen sene instagrama supra editlerinin atilmasiyla basladi....
Ben hot wheels koleksiyonu yapan, aynı araçtan 1'den fazla almayan bir öğrenciyim hocam ve bu durum benim de canımı çok sıkıyor çok basit ve zevkli bir hobi bu araçlar benim için ama bunları satın alan insanların yarısı al sat için alıyor benim gibi koleksiyonerlere kalmıyor ve üzerine koydukları kar miktarı 50tl'yi geçmese gene tamam dicem en aşşağı 2 katına satıyorlar çok rahatsız edici durum hele de premium araçlar mağazalarda zor bulunuyorlar zaten bi' de bu al satçılar işi berbat hale getiriyor.
Dediğiniz gibi ben burada hiç premiuma denk gelmedim ve alan 1 tane de almıyor ki.Satma amaçlı 10 tane alıyor ve üstüne en az 40-50 daha koyup satıyor.

Her şey geçen sene instagrama supra editlerinin atilmasiyla basladi....

Dediğiniz gibi ben burada hiç premiuma denk gelmedim ve alan 1 tane de almıyor ki.Satma amaçlı 10 tane alıyor ve üstüne en az 40-50 daha koyup satıyor.
Ben Ankara'da yaşıyorum şuana dek sadece 1 tane premium a denk geldim o da Boulevard serisinden Dodge van'dı çok sevdiğim bir model değil ondan almadım ama Toyzzshop'un internet sitesi üzerinden mağazada fiyatına yani 140tl'ye 2 tane başka premium aldım yeni çıkan premium serileri bir süre sonra Toyzzshop'un internet sitesine düşüyor onu farkettim onu farketmemle alabildim anca bundan sonra da öyle devam edeceğim gibi görünüyor çevremdeki mağazalarda olmuyor hiç.

Ben Ankara'da yaşıyorum şu ana dek sadece 1 tane premium a denk geldim o da Boulevard serisinden Dodge Van'dı çok sevdiğim bir model değil ondan almadım ama Toyzzshop'un internet sitesi üzerinden mağazada fiyatına yani 140TL'ye 2 tane başka premium aldım yeni çıkan premium serileri bir süre sonra Toyzzshop'un internet sitesine düşüyor onu fark ettim onu fark etmemle alabildim anca bundan sonra da öyle devam edeceğim gibi görünüyor çevremdeki mağazalarda olmuyor hiç.

Benzinliklerdede bayağı güzel modeller oluyor. Arkadaşım da Hot Wheels meraklısı onun yanında giderken çok güzel modeller bulmuştu.

Ben Ankara'da yaşıyorum şuana dek sadece 1 tane premium a denk geldim o da Boulevard serisinden Dodge van'dı çok sevdiğim bir model değil ondan almadım ama Toyzzshop'un internet sitesi üzerinden mağazada fiyatına yani 140tl'ye 2 tane başka premium aldım yeni çıkan premium serileri bir süre sonra Toyzzshop'un internet sitesine düşüyor onu farkettim onu farketmemle alabildim anca bundan sonra da öyle devam edeceğim gibi görünüyor çevremdeki mağazalarda olmuyor hiç.
Ben küçük ilde olmam nedeniyle zaten sınırlı sayıda oyuncakçı var ve çoğu getirtmiyor getirtende kötü modelleri aliyorlar genelde.Umarım çarşamba bu arabaları bulabilirim.

Hot Wheels almayı bırakalı 2 ay falan oldu sırf bu karaborsacılar yüzünden. Gereksiz pahalı satış yapıyorlar, bu yüzden transformers figürlerine geçiş yaptım, şu an onları biriktiriyorum.

Hot Wheels almayı bırakalı 2 ay falan oldu sırf bu karaborsacılar yüzünden. Gereksiz pahalı satış yapıyorlar, bu yüzden transformers figürlerine geçiş yaptım, şu an onları biriktiriyorum.
Hayal kırıklığı.Regular Dodge Charger 300 lira gördüm ya soğudum gerçekten bu seti alıp ben de bitireceğim galiba hem de fiyatlar gerçekten uçmaya başlıyor artık. Devam etsem bile 5-6 ayda 1 model anca pahalı bir hobi olmaya başladım.

Hocam bu hızlı ve öfkeli setinden bende bir tane var. Satmak için beklemelimiyim yoksa hemen satmalımıyım? Bu konuda yardımcı olabirmisiniz

Geri
Yukarı