Hot Wheels oyuncağında üretim hatası

immortal wizard

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Gibabte vision oc Rtx 3060 ti
16 GB ram
Arkadaşlar merhaba, son 1 aydır falan Hot Wheels hobisine tutuldum, 20 kadar araba biriktirdim ve Hepsiburada'dan Honda S2000 aldım. Sıfir kuruluydu, kutuyu yirtmadan actiktan sonra farinda biraz hata olduğunu gördüm, gozle pek belli olmuyor. Sizce bir şey olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG20221231141420.jpg
    IMG20221231141420.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 102
Arkadaşlar merhaba, son 1 aydır falan Hot Wheels hobisine tutuldum, 20 kadar araba biriktirdim ve Hepsiburada'dan Honda S2000 aldım. Sıfir kuruluydu, kutuyu yirtmadan actiktan sonra farinda biraz hata olduğunu gördüm, gozle pek belli olmuyor. Sizce bir şey olur mu?

Aynı araçtan bende de var, farı aynı bu şekil biraz yukarıda, problem olmaz hocam. Bir şeyden kastınızı anlamadım al sat gibi bir düşünceniz varsa olmaz, koleksiyon değerini de kaybetmez.

Aynı araçtan bende de var, farı aynı bu şekil biraz yukarıda, problem olmaz hocam. Bir şeyden kastınızı anlamadım al sat gibi bir düşünceniz varsa olmaz, koleksiyon değerini de kaybetmez.

Teşekkürler üretim hatası herhalde.

Hocam normal bu tarz şeyler. Alırken dikkat etmek lazım. Mesela bende '65 Mustang var bordo ve beyaz çizgiler var. Arka tarafında çok küçük boya kalkması var. Yani dediğim gibi şans ve dikkat etmek lazım. Hata dediğimiz şey ise mesela kutu da Supra resmi var ama için de ki araba GTR R35 misal veriyorum. Bunlar hatalı oluyor. Yurt dışında ilgi çekse de TR'de pek çekmiyor. Ama dediğim şekilde bulursanız her yerde çeker :D

Yeni konular

Geri
Yukarı