Hotmail şifremi unuttum

ahmet canbaz

Centipat
Arkadaşlar Instagram'a giriyorum. Facebook giriyorum. Technopat sosyalede giriyorum ama e-postama girmeyi denedim. Doğrulamak için e-postana kod gönderdik kodu gir diyor. E-postama giremiyorum ki kodu göreyim. Nasıl e-postama girebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hotmail sitesine girdikden sonra mail adresinizi yazın sonra şifre yerine rastgele birşeyler sallayın. Yanlış şifre diyecektir sonra şifremi unuttum kutucuğuna basın karşınıza çıkan bilgileri doldurun numaran kayıtlıysa yeni şifren oraya gelir ya da diğer yedek epostana

E-postanı bilip şifrenş bilmiyorsan eğer telefonla doğruladıysan telefonuna kod yollamalarını iste ya da kayıt olurken kurtarma e-postası girdiysen ona kod yollamalarını iste.İkisi de olmuyorsa hesabın sana ait olduğunu kanıtlaman için bir form çıkıyor onu %80 doğru yanıtlarsan hesabının şifresini değiştirmen için imkan verebilirler.

Hotmail sitesine girdikden sonra mail adresinizi yazın sonra şifre yerine rastgele birşeyler sallayın. Yanlış şifre diyecektir sonra şifremi unuttum kutucuğuna basın karşınıza çıkan bilgileri doldurun numaran kayıtlıysa yeni şifren oraya gelir ya da diğer yedek epostana
numaram kayıtlı veya yedek posta yok eski hesap ama çoğu şey o hesaba bağlı eposta lazım oldu otomatikman kodu aynı postaya yolluyor veya kurtarma formuna giriyor doğru yapıyorum ama hesap doğrulamadı diyor .
E-postanı bilip şifrenş bilmiyorsan eğer telefonla doğruladıysan telefonuna kod yollamalarını iste ya da kayıt olurken kurtarma e-postası girdiysen ona kod yollamalarını iste.İkisi de olmuyorsa hesabın sana ait olduğunu kanıtlaman için bir form çıkıyor onu %80 doğru yanıtlarsan hesabının şifresini değiştirmen için imkan verebilirler.
kurtarma formuna giriyor doğru yapıyorum ama hesap doğrulamadı diyor .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı