Epic Games House Flipper ana oyun + bütün DLC'ler 44,50 TL

Bence de hocam saçma fiyat tamamen bunlar.

Hocam bence mantıklı bir açıklaması var ve saçma değil adamlar oyuna zam yaptı bu pakete yapmadı bizlerde oyuna zam geldi bu unutuldu bu da zamlanır hemen alalım diyerek aldık böylelikle oyunun satışını arttırdılar. Hades mesela soundtrack paketi değiştimi fiyatı bilmiyorum kaç ay öyle kaldı ben bilerek yapıldığını düşünüyorum. Yoksa bu kadar zaman farketmemeleri mümkün değil.

Hocam bence mantıklı bir açıklaması var ve saçma değil adamlar oyuna zam yaptı bu pakete yapmadı bizlerde oyuna zam geldi bu unutuldu bu da zamlanır hemen alalım diyerek aldık böylelikle oyunun satışını arttırdılar. Hades mesela soundtrack paketi değiştimi fiyatı bilmiyorum kaç ay öyle kaldı ben bilerek yapıldığını düşünüyorum. Yoksa bu kadar zaman farketmemeleri mümkün değil.
Bence de hocam.

Hocam bence mantıklı bir açıklaması var ve saçma değil adamlar oyuna zam yaptı bu pakete yapmadı bizlerde oyuna zam geldi bu unutuldu bu da zamlanır hemen alalım diyerek aldık böylelikle oyunun satışını arttırdılar. Hades mesela soundtrack paketi değişti mi fiyatı bilmiyorum kaç ay öyle kaldı ben bilerek yapıldığını düşünüyorum. Yoksa bu kadar zaman fark etmemeleri mümkün değil.

Ne olursa olsun işime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı