House Party 300 TL oldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu aktrollere para itelşim başkanlığı tarafından ödeniyor. 2021 19 Ekim tarihinde iletişim başkanlığına %60 zam yapıldı ve şu an bütçesi yıllık 600 milyon Lira.

Nerden başvura bilirim biliyon mu? Ben şimdiye kadar bedavaya savunuyordum.

Sende 6 dil aynı anda ögrenemyee çalış seni de görcez.
Aynı anda 6 dil öğrenmek imkansız kendinizi kültürlü göstericem diye yeteri kadar rezil ettiniz. Karşınızda 3 yaşındaki çoçuk yok. Ayrıca Türkçeyi öğren önce *öğrenmeye.

Nerden başvura bilirim biliyon mu?
Emin ol benden daha iyi biliyorsun.

Bana şu anda bir zararı olmadıgı sürece aynı devam.

Twitter ve Instagram kullanmıyorum.

Torpilden para gelmiyor bir şeyleri daha hızlı yapmana falan yarıyor ya da iş bulurken falan.

Hocam şöyle bir diyalog mu geçiyor?
+:Ne haber amca?
-:İyi sen?
+:İyi bende bana iş bulsana.
-:Buldum al torpilli hem de üstü bol mayınlı.
+:Sağ ol.

Sende 6 dil aynı anda ögrenemyee çalış seni de göreceğiz.

Bana birkaç cümle kur öğrendiğin dillerden lütfen.

Aynı anda 6 dil öğrenmek imkansız kendinizi kültürlü göstereceğim diye yeteri kadar rezil ettiniz. Karşınızda 3 yaşındaki çocuk yok. Ayrıca Türkçeyi öğren önce *öğrenmeye.

6 dil ögrenmek imkansız mı? 20 dil bilen var aynı anda farkındaysan. Hepsini sırayla ögreniyorum zaten. Zaten ortaokulda ve lisede İngilizce + İspanyolca eğitimi verıyorlar. Türkçeyi de eklersek 3 tane oradan geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 dil ögrenmek imkansız mı? 20 dil bilen var aynı anda farkındaysan. Hepsini sırayla ögreniyorum zaten. Zaten ortaokulda ve lisede İngilizce + İspanyolca eğitimi verıyorlar. Türkçeyi de eklersek 3 tane oradan geliyor.
20 Dil bilenlerin bakış açıları ve vizyonları var. Sende ne o zeka ne vizyon ne bakış açısı olduğunu düşünmüyorum. Ki daha Türkçeyi düzgün kuramayan birinin öğrenmesi direk imkansız. *eklersek *oradan.

6 dil ögrenmek imkansız mı? 20 dil bilen var aynı anda farkındaysan. Hepsini sırayla ögreniyorum zaten. Zaten ortaokulda ve lisede ingilzice + İspanyolca eğitimi verıyorlar Türkçeyi de ekelrsek 3 tane oradan geliyor.

Yok hangi mesleki yapmak istiyorsan o meslekte yeri olan birini arıyosun giriyorsun. Rastgele vermıyorlar.

Güzelmiş. Bu arada aileniz ne iş yapıyor meraktan soruyorum.

20 dil bilenlerin bakış açıları ve vizyonları var. Sende ne o zeka ne vizyon ne bakış açısı olduğunu düşünmüyorum. Ki daha Türkçeyi düzgün kuramayan birinin öğrenmesi direk imkansız. *eklersek *oradan.

Türkçe gelecekte kullancagım bir dil degildir. Sadece gelirsem tatilde bir. Daha çok farsça ve İngilizce gibi dilleri kullanacağım. Dilleri vizyon için degil gittiğim ülkelerde rahat edebilmek için ögrenmekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe gelecekte kullancagım bir dil degildir. Sadece gelirsem tatilde bir. Daha çok farsça ve ingilzice gibi dilleri kullanacağım. Dilleri vizyon için degil gittim ülkelerde rahat edebilmek için ögrenmekteyim.

Hani mesajların hepsini okumuştun yazıyor eski sayfalarda bul oku.

Ben hepsini okudum demedim karıştırdınız galiba. Ayrıca kendi dilini bilmeyen kendi ırkından olamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı