House Party 300 TL oldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Irk ile vatandaşlığı ayırt edemiyor komik gerçekten.

Türküm diye Türkçeyi çok iyi bilip Türkiye de yaşamak zorunda degilim. Böyle bir kural yok. Nasıl mutlu olacaksam öyle yapar öyle yaşarım.

1. cümleyi sana degil Doguc'a söyledim.

30 yaşında adamsın tabii üzülünülecek bir durum bu zamanın da okuyup askeri ücretten yüksek bir iş bulamamışsın belli ki. Bu forumlarda yanlızlıgını gideriyosun. Senin için artık yurt dışı bir seçenek olmadıgından laf edersin tabii digerlerine.

ırk:kalıtımsal özyapıları bir olan insanların oluşturduğu doğal topluluk.
O 30'yaşın daha yarısını yeni doldurdum. Ayrıca yurt dışı benim içinde gayet bir şeçenek sen nasıl akrabaların torpili şeklinde zengin olduysan bende akrabalarım sayesinde çıkabilirim.

Türküm diye Türkçeyi çok iyi bilip Türkiye de yaşamak zorunda degilim. Böylee bir kural yok. Nasıl mutlu olacaksam öyle yapar öyle yaşarım.

1. cümeleyi sana degil doguc a söyledim.

Pardon ben yanlış anladım. Ayrıca Türkçeyi unuttuğunuz anda Türk olmaktan çıkarsınız.

Evet beni tutan bir şey yok. Türkiye'de yaşamak istiyorum ayrıca kendim bir şeyler başarmak istiyorum senin gibi akraba torpili ile değil. Beni tutan şey ahlaki değerlerim. Sende olmadığı için böyle davranman normal.

Ben nasıl mutluysam öyle davranır öyle yaşarım. Diğer insanların düşündükleri ya da dedikleri umrumda olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte türkler digeer ırklardan daha üstün diyorsun suç bulmuyon kendinde. Diger ırkları neden düşünmüyon? Ben fakir kesimi düşünmeyince suç oluyor ama?

Hocam şu an çok ayrı yerlere gittiniz.

işte Türkler digeer ırklardan daha üstün diyorsun suç bulmuyon kendinde. Diger ırkları neden düşünmüyon? Ben fakir kesimi düşünmeyince suç oluyor ama?
Diğer ırkları göz önünde bulundurarak o mesajı yazdı. Gerçekten keşke aklın çalışşa.

Diğer ırkları göz önünde bulundurarak o mesajı yazdı. Gerçekten keşke aklın çalışa.

Türkiye'den daha çok mutlu olcagım yer varsa neden ırkım Türk diye Türkiye'de kalayım ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'den daha çok mutlu olcagım yer varsa neden ırkım Türk diye Türkiye'de kalayım ki?

Soganları nasıl dogruyon?

Bir türkün en mutlu olacağı yer vatanıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı