House Party 300 TL oldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dedigim gibi sadece steam de hakkımda açılmış foruma cevap vermek için geldim normalde işim olmaz forumlar da. 2-3 gündür kullandım daha önce hiç kullanmamıştım.

Türkiye'den daha çok mutlu olcagım yer varsa neden ırkım Türk diye Türkiye'de kalayım ki?

Soganları nasıl dogruyon?

Ben sana kal demedim. Hala okuma yazman yok. Ahlaki değer kişiye özeldir. Benimki Türkiye'de kalmamı söylüyor. Senin ahlaki değerin için konuşmadım fark ettiysen ki ortada konuşulacak bir ahlaki değer yok.

Dedigim gibi sadece Steam de hakkımda açılmış foruma cevap vermek için geldim normalde işim olmaz forumlar da. 2-3 gündür kullandım daha önce hiç kullanmamıştım.

Kullansanız bu kafa yapısını ya değiştirirdiniz ya da yasaklanırdınız muhtemelen.

Türkçeyi katletmekten başka bir işe yaradığın yok ülkede.

Bir türkün en mutlu olacağı yer vatanıdır.

Sen öyle mutlu ol. Ben başka yerleri görüp gezince mutlu oluyorum bende öyle yapacam.

Kendisi kullanamaz. Böyle sosyal insanların birbirine YARDIM ettiği yerlere alışık değil.
Ben kendi arkadaşlarımdan yardım isterim birşey oldugunda yada yabancı forum sitelerini tercih ederim.

Kullansanız bu kafa yapısını ya değiştirirdiniz ya da yasaklanırdınız muhtemelen.
Yasaklanana kadar burdayım zaten.

Türkçeyi katletmekten başka bir işe yaradığın yok ülkede.

Gün içinde Türkçeden çok İngilizceyi kullanmaktayım yaptığım aktivitelerde ya da konuştugum çogu kişi ile.

Aman hocam ederse parası biter.

Bitmez sadece tanımadıgım biri için boşa zaman kaybetmiş olurum

Sen öyle mutlu ol. Ben başka yerleri görüp gezince mutlu oluyorum bende öyle yapacağım.

Ben kendi arkadaşlarımdan yardım isterim bir şey oldugunda ya da yabancı forum sitelerini tercih ederim.

Yasaklanana kadar buradayım zaten.

Neden yabancı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı