How I Met Your Mother bitince içine düştüğüm boşluk

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar gerçekten hayatımda izlediğim en iyi sitcom bile değil direkt dizi olarak da en iyisi ve daha iyisinin geleceğini sanmıyorum. Burada duygularımı ve fikirlerimi sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle, gerçekten çok dizi bitirmiş biri olarak galiba hayatımda hiç ama hiç, bir dizinin bitmemesi için aylara göre bölüm programı yaptığımı hatırlamıyorum. Hiç bitmesini istemedim fakat az önce finaline geldim ve gerçekten çok üzücüydü beni çok tatmin etmedi.
Bu sitcomu izlemeyen birisi varsa gerçekten çok şey kaybedeceğini düşünüyorum bir insana her duyguyu, ağlamayı, gülmeyi, bazen bir şey öğretmeyi başarmış bir yapım. Diğer söyleyeceğim ise gerçekten how ı met your Father'i izledim 5 dakika sonra kapattım sizce şansı hak ediyor mu, izlenmeli mi? Ya da Himym'nin hikayesi ile bir bağı var mı bunu da size sormak istedim. Gerçekten kısaca hayatımda izlediğim en iyi yapımın bitmesi beni çok üzdü ve şu an kendimi boşlukta hissediyorum. Bu tarz sitcomda biliyorsanız bana önermenizi çok isterim ve rica ederim. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı