How I Met Your Mother hangi sezondan baslanmali?

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Seriyi bastan izlemek yerine 8 ya da 9 gibi son sezonlardan izlemeye baslasam kaybedecegim bir sey olur mu? Ya da daha sonra eski sezonlari izlemek istesem zevk verir mi? Spoiler vermezseniz sevinirim.

Seriyi bastan izlemek yerine 8 ya da 9 gibi son sezonlardan izlemeye baslasam kaybedecegim bir sey olur mu? Ya da daha sonra eski sezonlari izlemek istesem zevk verir mi? Spoiler vermezseniz sevinirim.
Baştan başla öyle saçma iş mi olur? 7 8 sezon atlayacaksın her şeyi kaçıracaksın sonra bu ne bu ne diye kendine sora sora bir şey anlamadan bitirirsin.

Oyun oynarken son 3 görevi mi yapıyorsun? İzleyeceksen baştan başla yoksa bir manası yok.
Bunu oyunun gorevleri olarak degil de ayni serinin farkli oyunlari olarak dusunmustum. Witcher 1 ve 2 oynamayan birinin direkt Witcher 3 oynadigina rastgeldim ancak dizilerde bu durum ayni degil sanirim. Tesekkurler.

Baştan başla öyle saçma iş mi olur? 7 8 sezon atlayacaksın her şeyi kaçıracaksın sonra bu ne bu ne diye kendine sora sora bir şey anlamadan bitirirsin.
O kadar fark ettiriyor muymus yahu? 2005'te yayinlanmis ilk sezondan basliyorum o zaman, tesekkurler.

Geri
Yukarı