HP 15S EQ0013NT alınır mı?

ustakardeş

Hectopat
Arkadaşlar bir kız arkadaşım laptop alacak çok fazla oyun oynamaz fakat az oyun oynatsın bir de günlük ihtiyaçları karşılasın yeter sizce bu laptop iyi mi?

Arkadaşlar bir kız arkadaşım laptop alacak çok fazla oyun oynamaz fakat az oyun oynatsın bir de günlük ihtiyaçları karşılasın yeter sizce bu laptop iyi mi?

Biraz oyun oynatsın derken hangi oyunlar ? Harici grafik kartı yok.

Basit oyunları oynatır günlük işler için ideal.
Huawei Matebook 14 veya 15 ede bakabilir metal kasa onlar.

Bu PC daha iyi.

Ben 3 ay önce HP 15 dwi 3H808EA aldım, 6300 verdim. Senin bir fikrini almak isterim pek sistem bilgim yok. Sence cihaz ortalama mı? Biraz aceleye geldi alışım o sıra hala içimde ukte kaldı.

Ben 3 ay önce HP 15 dwi 3H808EA aldım, 6300 verdim. Senin bir fikrini almak isterim pek sistem bilgim yok. Sence cihaz ortalama mı? Biraz aceleye geldi alışım o sıra hala içimde ukte kaldı.
AMD 5 ama 3. nesil grafik kartı yok fazla oyun oynayamaz dizi film için alıyorsan 16 ram iyi olur aslında

İndirimde 4600'e aldım 1 ay önce. 4600 için çok iyi ancak bu fiyatta 4500u işlemcisi olan acer Laptoplar vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı