HP 15S-FQ5003NT laptop alınır mı?

Alınmaz bütçe tam olarak nedir ısınma problemi hplerin çoğunda var yani muhtemelen ısınır bayağı.

Isınma problemi HP'nin çoğunda var diyerek genelleme yapmayın. Eski modellerde olan sorun yeni modellerde yok. Kaç tane HP kullanıdız da böyle bir yorum yapıyorsunuz. Zaten bu model arkadaşın işini oyun olarak görmeyecek. Adobe kullanımı için alacaksa olabilir ama bence bütçeyi biraz daha arttırıp Gaming modellere bakarsa daha iyi olur.

Isınma problemi HP'nin çoğunda var diyerek genelleme yapmayın. Eski modellerde olan sorun yeni modellerde yok. Kaç tane HP kullanıdız da böyle bir yorum yapıyorsunuz. Zaten bu model arkadaşın işini oyun olarak görmeyecek. Adobe kullanımı için alacaksa olabilir ama bence bütçeyi biraz daha arttırıp Gaming modellere bakarsa daha iyi olur.
Bütçe Max 15k. Ben zaten fazla oyun oynayan birisi değilim. Önceki bilgisayarımda Lenovo Ryzen 7 3700U Vega 10 ile orta seviyede fifa gibi spor oyunlarını rahatça oynayabiliyorum. Başlıca amacım çizim ve tasarım vektör,psd vs. Isınma problemi olur mu olmaz mı bilemiyorum. Siz hiç HP bilgisayar kullandınız mı?

Ar.

Arkadaşımda oyun bilgisayarı akrabalarımda eski modelleri vardı onları kullanmıştım ve eskiden HP kullanıcısıydım.

Bu ürün işlemci dışında daha iyi bence A15 hem de ısınmaz çok.

Geri
Yukarı