HP 16-C0026NT laptop için monitör tavsiyesi

Bütçe
Max:5000

Cebo26

Femtopat
Daha fazla  
27 inç istersen AOC 27" 27G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP D-SUB AdaptiveSync USB 3.2 Pivot FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA önerimdir.

Beylikdüzüne gidebiliyorsan 24 inç olan modeli de bulunuyor.

Kullandığın laptopta bağlantı portları epey çeşitli.
HDMI 2.1 var.
MiniDP 1.4 var.
Yanlış görmediysem thunderbolt destekli Type-C var.

Önerim HDMI 2.1 ya da miniDP çıkışını kullanman.
MiniDP daha iyidir.

27 inç istersen AOC 27" 27G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP D-SUB AdaptiveSync USB 3.2 Pivot FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA önerimdir.

Beylikdüzüne gidebiliyorsan 24 inç olan modeli de bulunuyor.

Kullandığın laptopta bağlantı portları epey çeşitli.
HDMI 2.1 var.
MiniDP 1.4 var.
Yanlış görmediysem thunderbolt destekli Type-C var.

Önerim HDMI 2.1 ya da miniDP çıkışını kullanman.
MiniDP daha iyidir.

hocam buna ne dersiniz fiyatı gayet uygun geldi 144 hz den 200 hz e geçişte performansta sorun çıkartır mı?

@Cebo26 Baktığın iki monitörde VA panel. Kısaca ghostingin kaçınılmaz olduğu ürünler.
Bu VA panel işinden uzak durulmasını özellikle oyuncular için defalarca söylemişimdir.

Baktığın monitörleri almanı önermiyorum. Zaten önerecek olsam havada karada önerirdim. Ben de biliyorum VA panellerin ucuz olduğunu.

@Cebo26 Baktığın iki monitörde VA panel. Kısaca ghostingin kaçınılmaz olduğu ürünler.
Bu VA panel işinden uzak durulmasını özellikle oyuncular için defalarca söylemişimdir.

Baktığın monitörleri almanı önermiyorum. Zaten önerecek olsam havada karada önerirdim. Ben de biliyorum VA panellerin ucuz olduğunu.
Sanırım ilk önerdiğiniz 27" AOC monitörü alacağım başka bir öneriniz yoksa konu kapanabilir.

Sanırım ilk önerdiğiniz 27" AOC monitörü alacağım başka bir öneriniz yoksa konu kapanabilir.

27 inç monitör potasında bu fiyatta kaçırılmayacak bir ürün. Hatta dediğim gibi mağazadan alabiliyorsan çok daha iyi olur. Eve gelip tak çalıştır yaparsın. 👍

Geri
Yukarı