HP 17-CD1013NT vs HP 17-CD1006NT vs MSI GL75 Leopard 10SDR-286XTR

Bütçe
10000-12000 TL

Hayırlı olsun öncelikle,
Kasasını kontrol edin, driverları yükleyin. Test olarak Cinebench, FurMark ve stres testi yapmanız yeterlidir hocam. Tekrar hayırlı olsun

Hayırlı uğurlu olsun hocam, güle güle sağlıklı günlerde kullanın

İfadeler: AGO

Dostum ben de aynı ürünü bugün sipariş ettim @Radeon RX 5500M hocamın sayesinde

Ürünler gelince iletişime geçelim, testleri yapınca birbirimizi bilgilendirilelim?

Hayırlı olsun öncelikle,
Kasasını kontrol edin, driverları yükleyin. Test olarak Cinebench, FurMark ve stres testi yapmanız yeterlidir hocam. Tekrar hayırlı olsun
Tamam hocam kasasını kontrol edicem güzelce ,windows yüklicem,sonra driverlar ve dediğin testler. Işık sızması olmaz inşallah ya,en tırstığım o..Hocam windows retail mi bakayım yoksa oem mi alıp geçeyim? Yarına hazır olsun..Hocam bir de arada mining yapıyor musunuz?
Hayırlı uğurlu olsun hocam, güle güle sağlıklı günlerde kullanın
Çok teşekkür ederim Ramazan dostum. Peşin fiyatına 6 taksit ödicez Daha iyisi sizlerin olsun inşallah..
Dostum ben de aynı ürünü bugün sipariş ettim @Radeon RX 5500M hocamın sayesinde

Ürünler gelince iletişime geçelim, testleri yapınca birbirimizi bilgilendirilelim?
Harika olur dostum..Bu arada, burada dm yok galiba..Varsa da göremedim,mail adresim anilgoker@hotmail.com

Son düzenleme:

Hocam kontrol etmeden önce etkinleştirmeyin. Sorun çıkmazsa OEM Key alabilirsiniz. Ben yapmıyorum ama Alpha ile @velydagi hocam yapıyordu, sorunuz varsa o daha iyi yardımcı olabilir tekrardan hayırlı olsun.

E-mail'den yazıyorum hemen dostum.

Hocam kontrol etmeden önce etkinleştirmeyin. Sorun çıkmazsa OEM Key alabilirsiniz. Ben yapmıyorum ama Alpha ile @velydagi hocam yapıyordu, sorunuz varsa o daha iyi yardımcı olabilir tekrardan hayırlı olsun.

Hocam yükleyelim ama ürün anahtarını etkinleştirmeyelim diyorsunuz değil mi? Etkinleştirirsek herhangi bir sorunda iade veya değişim kabul etmiyorlar mı? Sağ ol hocam hayırlı olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…