HP 17-CD1013NT vs HP 17-CD1006NT vs MSI GL75 Leopard 10SDR-286XTR

Bütçe
10000-12000 TL
Dostum ben tavsiyene uyarak MSI GL75 10SDR-286xtr siparişi verdim. Katkıların için teşekkür ederim. Hakkını helal et. Ptesi veya salı elimde olacak inşallah. Daha gelmedi yani. Gönül isterdi ki bir Alpha 17 patlatalım senin gibi :)) İleride o da olur inşallah. Bu model de iyi duruyor ama.

Panel açıklaması için teşekkür ederim bunu bilmiyordum. Biraz daha araştırdım, açıklamasında 120 Hz yazanları da 144Hz gönderiyorlarmış. Ama 120Hz olması daha iyi diyorsun. Bunun dışında koşulsuz iade hakkınız var dediler herhangi bir problemde. Umarım hiçbir problem olmaz, güzel güzel kullanırım. Gelince nedir ne değildir detaylıca yazarım inşallah buraya. İlk açtığımda nelere dikkat etmem gerek, hangi testleri yapayım mesela, tavsiyelerin nedir dostum?

Hayırlı olsun öncelikle,
Kasasını kontrol edin, driverları yükleyin. Test olarak Cinebench, FurMark ve stres testi yapmanız yeterlidir hocam. Tekrar hayırlı olsun:)

Dostum ben tavsiyene uyarak MSI GL75 10SDR-286xtr siparişi verdim. Katkıların için teşekkür ederim. Hakkını helal et. Ptesi veya salı elimde olacak inşallah. Daha gelmedi yani. Gönül isterdi ki bir Alpha 17 patlatalım senin gibi :)) ileride o da olur inşallah. Bu model de iyi duruyor ama.

Panel açıklaması için teşekkür ederim bunu bilmiyordum. Biraz daha araştırdım, açıklamasında 120 Hz yazanları da 144Hz gönderiyorlarmış. Ama 120Hz olması daha iyi diyorsun. Bunun dışında koşulsuz iade hakkınız var dediler herhangi bir problemde. Umarım hiçbir problem olmaz, güzel güzel kullanırım. Gelince nedir ne değildir detaylıca yazarım inşallah buraya. İlk açtığımda nelere dikkat etmem gerek, hangi testleri yapayım mesela, tavsiyelerin nedir dostum?

Dostum ben de aynı ürünü bugün sipariş ettim @Radeon RX 5500M hocamın sayesinde 😊

Ürünler gelince iletişime geçelim, testleri yapınca birbirimizi bilgilendirilelim?

Hayırlı olsun öncelikle,
Kasasını kontrol edin, driverları yükleyin. Test olarak Cinebench, FurMark ve stres testi yapmanız yeterlidir hocam. Tekrar hayırlı olsun:)
Tamam hocam kasasını kontrol edicem güzelce ,windows yüklicem,sonra driverlar ve dediğin testler. Işık sızması olmaz inşallah ya,en tırstığım o..Hocam windows retail mi bakayım yoksa oem mi alıp geçeyim? Yarına hazır olsun..Hocam bir de arada mining yapıyor musunuz?
Hayırlı uğurlu olsun hocam, güle güle sağlıklı günlerde kullanın :)
Çok teşekkür ederim Ramazan dostum. Peşin fiyatına 6 taksit ödicez :) Daha iyisi sizlerin olsun inşallah..
Dostum ben de aynı ürünü bugün sipariş ettim @Radeon RX 5500M hocamın sayesinde 😊

Ürünler gelince iletişime geçelim, testleri yapınca birbirimizi bilgilendirilelim?
Harika olur dostum..Bu arada, burada dm yok galiba..Varsa da göremedim,mail adresim [email protected]

Son düzenleme:
Tamam hocam kasasını kontrol edeceğim güzelce, Windows yükleyeceğim, sonra driverlar ve dediğin testler. Işık sızması olmaz inşallah ya, en tırstığım o. Hocam Windows Retail mi bakayım yoksa OEM mi alıp geçeyim? Yarına hazır olsun. Hocam bir de arada mining yapıyor musunuz?

Hocam kontrol etmeden önce etkinleştirmeyin. Sorun çıkmazsa OEM Key alabilirsiniz. Ben yapmıyorum ama Alpha ile @velydagi hocam yapıyordu, sorunuz varsa o daha iyi yardımcı olabilir:) tekrardan hayırlı olsun.

Tamam hocam kasasını kontrol edeceğim güzelce, Windows yükleyeceğim, sonra driverlar ve dediğin testler. Işık sızması olmaz inşallah ya, en tırstığım o. Hocam Windows Retail mi bakayım yoksa OEM mi alıp geçeyim? Yarına hazır olsun. Hocam bir de arada mining yapıyor musunuz?

Çok teşekkür ederim ramazan dostum. Peşin fiyatına 6 taksit ödicez :) daha iyisi sizlerin olsun inşallah.

Harika olur dostum. Bu arada, burada DM yok galiba. Varsa da göremedim, mail adresim [email protected]

E-mail'den yazıyorum hemen dostum.

Hocam kontrol etmeden önce etkinleştirmeyin. Sorun çıkmazsa OEM Key alabilirsiniz. Ben yapmıyorum ama Alpha ile @velydagi hocam yapıyordu, sorunuz varsa o daha iyi yardımcı olabilir:) tekrardan hayırlı olsun.

Hocam yükleyelim ama ürün anahtarını etkinleştirmeyelim diyorsunuz değil mi? Etkinleştirirsek herhangi bir sorunda iade veya değişim kabul etmiyorlar mı? Sağ ol hocam hayırlı olur inşallah 😄

Geri
Yukarı