Elektronik HP 240 GB SSD 264,49TL

İade edilebildiğine emin misin?
"paketi müşteri tarafından açılmış olan elektronik ürünler cayma hakkı kapsamında değerlendirilmez."

En altta not kısmında yazıyor.

Hepsiburada bu konuda daha profesyonel o zaman.
Elektronik ürünlerdeki kusurlardan ya da 14 gün içerisinde müşteri üründen memnun değilse,
6502 sayılı kanunu da önemseyip ürün iadesini anında yapan tek kuruluş Hepsiburada diyebilirim.
Trendyol bu konuda sınıfta kalmış.
Ayrıca paketi açılmış olarak değerlendirip elektronik ürünlere ret vermeleri gerçekten çok saçma bir durum.

HP S600 kullanmıştım ve memnun kaldım, fiyatına göre iyi dayandı. Hâlâ da yaşıyordur muhtemelen, evdeki diğer bilgisayarda şu an o SSD ve ev deprem sonrası girilemez hâlde olduğu için son durumu hakkında yorum yapamıyorum ne yazık ki.

5-6 paket sigara parasına ssd satılıyor bazıları hala tereddüt ediyor şaka gibi. 2 yıl garantili mal bişey olsa değişim yapılır kaldı ki ssd ler kolay kolay arıza vermez en kötü ssd olsa harddiske göre 50 kat daha güvenlidir

Pazartesi sabaha karşı vermiştim siparişi, bugün geldi. Testlerini yaptım, bir sorun yok. Haber verenlere ben de teşekkür ederim.

İndirim güncel, Trendyol'un kendi sattığı ürünlerde kargo bedava seçeneği olmadığı için 285 TL'ye denk geliyor. O haliyle bile oldukça ucuz. Bugün bir sipariş geçmiş bulundum.

Model yanılmıyorsam HP S700 ile HP S600 arasına denk geliyor, yani "HP" bazında orta kalitede. Kronik sorunu olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Alan arkadaşlar sahte olduğundan veya bu sahte diyen şüphelenen var mı alınır mı? Yani.

Satıcı Trendyol'un kendisi hocam 300 liralık mal için sahte mal satmazlar. Onlar da sahte mal satıyorsa hiçbir mala güven olmaz zaten piyasada. Ayrıca faturalı ürün ve kurumsal bir firma iade şansınız mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı