Çözüldü HP 255 G7 laptopa SSD takma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MuhammedEK25

Decapat
Daha fazla  
Ben de tam bilmiyorum arkadasim dedi 2.5'luk SSD takamazmışım aparatı lazımmış gerçekten öyle mi o da emin değil yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Attım sanıyordum pardon.

Alt kısım DVD ROM için üst tarafta olan boşluk ise 2.5" slotu için fakat soketi yok. Aşağıda bıraktığım gibi bir soketi olması gerekli.

1696626341546.png

HP HDD ile satılan modellere koyuyor fakat sadece SSD ile satılanlara koymuyor. Dışarıdan temin edilebilir veya DVD ROM yerine HDD Caddy ile ekstra 2.5" depolama birimi takabilirsiniz.
Son düzenleyen: Moderatör:
Attım sanıyordum pardon.

Alt kısım DVD ROM için üst tarafta olan boşluk ise 2.5" slotu için fakat soketi yok. Aşağıda bıraktığım gibi bir soketi olması gerekli.

1696626341546.png

HP HDD ile satılan modellere koyuyor fakat sadece SSD ile satılanlara koymuyor. Dışarıdan temin edilebilir veya DVD ROM yerine HDD Caddy ile ekstra 2.5" depolama birimi takabilirsiniz.

Çözüm

Eki Görüntüle 1969141

Sistemimde DVD yeri yok yine de oraya takabilir miyim? Ya da o aparat neyse linkini atabilir misiniz?

Sistemimde DVD yeri yok yine de oraya takabilir miyim? Ya da o aparat neyse linkini atabilir misiniz?

Yeri yoksa tam olmayabilir, HP bırakmış ama ucu boşta kalır mı emin değilim. Kasa dışına taşabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı