HP 25X monitör alınır mı?

TR_Asker

Kilopat
Arkadaşlar herkese merhaba bana bu konu da yardımcı olursanız sevinirim. Şu an monitör almayı düşünmüyordum ama arkadaşım 240Hz almak için 144Hz bu monitörü satıyor sizce alınır mı? Ürün işimi görür mü?

Oynadığım oyunlar;
1.Valorant
2. CS:GO arada giriyor olsam da.
3.GTA V

Ve yakın zaman da kurgu da yapacağım yani işin özü 144Hz 1ms yanı sıra görüntü kalitesi olarak da iyi olması gerekiyor. Sizce alınır mı? Yoksa biraz bekleyip 165Hz mi alsam tabii arada bayağı fiyat farkı olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konunun üzerinden baya zaman geçmiş ama denk geldim yazmak istedim. Şimdiye kadar çoktan monitör almışsındır fakat almayı düşünenlere referans olabilir. 2 yıldır HP 25x kullanıyorum. Kalite konusunda zaten bir sorun yok. 144 Hz 1ms yeterli diyenler için gayet güzel bir monitör. IPS panel gayet başarılı, doğrudan şiddetli ışık tutulmadıktan sonra hiç parlama olmuyor. Ayarlı ayak da gayet konforlu. Renklerden ve görüntüden gayet memnunum. HDMI kabloyla kullanıyorum, DP ile hiç denemedim fark olur mu bilmiyorum.
Arkadaşlar herkese merhaba bana bu konu da yardımcı olursanız sevinirim. Şu an monitör almayı düşünmüyordum ama arkadaşım 240Hz almak için 144Hz bu monitörü satıyor sizce alınır mı? Ürün işimi görür mü?

Oynadığım oyunlar;
1.Valorant
2. CS:GO arada giriyor olsam da.
3.GTA V

Ve yakın zaman da kurgu da yapacağım yani işin özü 144Hz 1ms yanı sıra görüntü kalitesi olarak da iyi olması gerekiyor. Sizce alınır mı? Yoksa biraz bekleyip 165Hz mi alsam tabii arada bayağı fiyat farkı olacak.

Geri
Yukarı